Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam za sobą kilka relacji sponsorowanych z #rozowepaski. Jeśli jesteście ciekawi jak to wygląda to możecie zadawać pytania. Mam konto na wykop ale znają go niektórzy moi znajomi więc nie chce z niego pisać.

1 relacja: Kobieta 21l (poznana przez ogłoszenie lokalne). Płaciłem jej 500zł za każde spotkanie z gwarancją że będzie ich min. 10 w miesiącu. Z wyglądu 7/10 chociaż dla wielu pewnie 9/10 ale nie do końca mój typ.

2 relacja: Kobieta 19l (poznana przez badoo - zachęcona po długiej wymianie wiadomości). Płaciłem jej 3k miesięcznie - 2 spotkania tygodniowo po 2-3h. Z wyglądu 8/10 przez to że wyglądała jak taka hot licealistka, marzenie każdego kolegi z klasy.

3 relacja: Kobieta 22l (ale wydaje mi się że mogła kłamać i była nawet niepełnoletnia). Na tinderze miała ustawione 22l a w opisie że rocznik 02 co wskazywało wtedy (3 lata temu) że miała 17 lat. Po wejściu w temat sponsoringu opis zmieniła i twierdziła że ma 22. Mniejsza z tym. Z wyglądu taka niewinna 18tka. W życiu bym nie pomyślał że może być zdolna do takich rzeczy. Seks z nią był najlepszy bo pozwalała dosłownie na wszystko. Płaciłem jej 400zł za każde spotkanie (które trwało min. 3h). Z czasem jednak chciała żebym kupował jej jakieś pierdółki z neta i robiła fochy więc koniec końców wycofałem się z relacji co też nie było łatwe bo nękała mnie telefonami i przyłaziła pod mój blok xd. W końcu ucichło jednak.

Aktualnie szukam kolejnej relacji i już mam 3 kandydatki.

Jeśli ktoś z was ma jakieś pytania odnośnie tego fachu to postaram się odpowiedzieć. Z góry muszę napisać że szukam w mieście wojewódzkim i nie wiem jak sytuacja wygląda w mniejszych aglomeracjach.

#divyzwykopem #roksa #tinder #sponsoring

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626576dc8804c9d07732f1db
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 24
OP: @lukija: jak masz nie więcej jak 25 lat i mieszkasz w Krakowie to jest szansa;)

@xevske: 29 ale w ogłoszeniach podaję 24 bo wyglądam na 22 xD

@PortalZeSmiesznymiObrazkami: nie boję się bo nie spotykam się w swoim domu tylko w mieszkaniu które posiadam specjalnie do tego celu (lub czasem w apartamentach z airbnb). W tamtej okolicy nikt kompletnie mnie nie zna więc nie ma się czego obawiać.
OP: RóżowyPotwór: Na każdą pozycję nawet najbardziej udziwnioną typu np. 69 na stojąco, na krześle, na pralce. Był też @nal, mocniejsze klapsy, kończenie w dowolnym miejscu (poza waginą rzecz jasna).

PustaUkochana: Bardziej to pierwsze + brak czasu i ochoty na szukanie normalnych relacji. Jak wiadomo jest to czasochłonne bo kobiety są na uprzywilejowanej pozycji i mogą być mocno wybredne. Za piękny też nie jestem. Takie 6/10, dla rówieśniczek pewnie niżej
OP: BiałyNiebieskipasek: Napisałem gdzie. Jedna badoo, jedna tinder, jedna ogłoszenie. Teraz szukam na specjalnych portalach do tego przeznaczonych żeby skrócić czas. Jeśli chodzi o ogłoszenia to nie pamietam dokładnie gdzie to było. Jakiś lokalny serwis małopolski w którym były podobne ogłoszenia więc dodałem swoje i miałem odzew (bodajże 3 maile).

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
Płaciłem jej 500zł za każde spotkanie z gwarancją że będzie ich min. 10 w miesiącu.


@AnonimoweMirkoWyznania: O matko! 5000 ziko, #!$%@? na laskę. Typie to już #!$%@? z rosky mniej kosztuje. Tylko nie mów że ta za 5 koła, to recytuje z tobą w łóżku Mickiewicza.
Ewidentnie masz za dużo floty i nie wiesz co z tym zrobić.
PrzystojnaŁania: Zgubiłem identyfikator opa ale jeszcze odpowiem tym paru osobom.

@dnljr: Czytasz jak moja stara ulotkę.. co trzecią linijkę. Napisałem że nie sprowadzam ich do swojego domu tylko do mieszkania które służy właśnie do tego celu (miejsce schadzek) :)

@kiwors: opis trochę szyfrowany/cenzurowany żeby szybko bana nie wyłapać. Zdjęć mam kilka ale żadne nie przestawia mojej twarzy ani np. sylwetki bez koszulki (która jest nota bene słaba). Np. jedno