Wpis z mikrobloga

Bixby Routines to jest TOP. Kurna jak można bylo bez tego zyc wczesniej?

Dla nie wtajemniczonych:
"Rutyny Bixby służą do automatycznej zmiany często używanych przez nas ustawień na zasadzie IFTTT (If This Then That), co można przetłumaczyć na „Jeśli to wtedy to”. Dzięki tej funkcji możemy zdecydować, jakie akcje ma wykonać telefon po spełnieniu określonych warunków takich jak lokalizacja, stan naładowania baterii, otwarcie aplikacji i wiele więcej."

#android #samsung #telefony
reTurd - Bixby Routines to jest TOP. Kurna jak można bylo bez tego zyc wczesniej?

Dl...

źródło: comment_165086292348NBms5AMEPwSdjuyeaUpR.jpg

Pobierz
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@reTurd:

IFTTT (If This Then That), co można przetłumaczyć na „Jeśli to wtedy to”.


Jeśli to, wtedy tamto

¯\_(ツ)_/¯

Z ciekawości, jakie masz jeszcze rutyny? Kiedyś testowałem takie oprogramowanie i nie wymyśliłem nic sensownego prócz wyciszania dziecka o którejś tam godzinie (a telefon ma takie coś przecież wbudowane jak harmonogram trybu cichego) ;)
via Android
  • 7
@staryhaliny: "@reTurd:

IFTTT (If This Then That), co można przetłumaczyć na „Jeśli to wtedy to”.

Jeśli to, wtedy tamto

¯_(ツ)_/¯" to skopiowalem z jakiejś strony

a co do procedury to w samsungu dźwięk aparatu nie da sie osobno wylaczyc, tylko trzeba caly telefon wyciszyc, wiec mam procedure, ktora po wlaczeniu aparatu wycisza telefon, a po zamknieciu znowu go podgłośnia
reTurd - @staryhaliny: "@reTurd: 

IFTTT (If This Then That), co można przetłumaczyć ...

źródło: comment_1650864488piXRiPgDUrJincbpCQ7QY3.jpg

Pobierz
@reTurd: nie dziala to do konca dobrze.
Chcialem ustawic procedure, jesli wlaczam Yanosika odpal mapy googla i lokalizacje, bo domyslnie lokalizacje w telefonie mam wylaczona.
No i dupa.
Zeby bixby dzialalo z lokalizacja, musi ona byc caly czas wlaczona. Nie bardzo wiem jak to ma niby dzialac, skoro w takim razie mozesz zaprogramowac tylko wylaczenie lokalizacji, co spowoduje ze procedura przestanie dzialac ()