Wpis z mikrobloga

Film anime w polskich kinach, ba, we wszystkich największych sieciach kin to coś, czego nie grano już od bardzo dawna. Żeby tego było mało - to film sławnego (zasłużenie) Mamoru Hosody! Czy to sen?

Niestety, raczej mały koszmarek. Belle w moim odczuciu nie było udana produkcją i odstaje od innych dzieł wspomnianego Hosody. Dlaczego? O tym w najnowszym materiale!

#anime #film #manga #animedyskusja #mangowpis #kino #youtube #polskiyoutube #recenzja
  • 13
@szogu3 też mu sie nie podobało, ale byliśmy na wersji z polskim dubbingiem, śmiał się z niej, bo po polsku wszystko tak głupio brzmiało, z słabych dialogów, z tego ich dochodzenia kim jest ten potwór
@szogu3: siedź na środku, kardu. Nie na boku. Gdy jesteś z boku na chylasz się tak że aż musisz spisz się podeprzeć. Tłuszcz na twarzy ci faluje a ze mówisz to co mówisz sprawiasz wrażenie creepa. Aż odrzucasz. Z tego samego powodu siądź dalej, lub postaw między sobą a kamera biurko.

Dalej kard, kamera, ty i tlo są krzywo. Jeśli kamera się przesunela i ratowałeś film, dodając obrot w programie to
@topikPajak: witam pana niemilca, mam nadzieję, że ubyło ci trochę napięcia i frustracji z własnego życia, więc wszystkie zbędna komentarze pozwolę sobie przemilczeć

z tych bardziej sensownych, będę pamiętał, niestety aktualnie przy nagrywaniu jestem sam, więc nie mogę w pełni dostrzec ewentualnych problemów. na szczęście niedługo wprowadza się różowa, więc będzie kontrolowac
@micrat9898: nie no co ty, od lat robię taki content w różnej formie, przez ten czas naczytałem się wiele podobnych komentarzy xD sprawia mi to fun, chce to robić i uważam, że całkiem dobrze nam to wychodzi - mi i moim dwóm podbródkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)