Wpis z mikrobloga

Zadziwiające jest to jak algorytm YouTube zareagował w czasie wojny. Wielu ludzi odkryło kanał Łukasza Łuczaja - (piszę bez tytułów naukowych, bo mógłbym się pomylić, a przyznaję bez bicia, że ich nie pamiętam) dla tych którzy nie wiedzą o czym jest kanał: Wiedza o roślinach, potrawach, lesie, historie zwykłych ludzi, którzy postanowili żyć na własną rękę. Ogromna dawka wiedzy na temat tego co rośnie u nas i co jest jadalne i jak przygotować się ciężkie czasy. Coś o czym zapomnieliśmy w ostatnich dekadach. Trochę taki św. pamięci Adolf Kudliński, ale bez szurania i strachu czy daną roślinę można jeść. Szanujesz, plusujesz. #polskiyoutube #wojna #inflacja #botanika #rosliny #adolfkudlinski
G.....u - Zadziwiające jest to jak algorytm YouTube zareagował w czasie wojny. Wielu ...
  • 1
@GrazynianJanuszanu: Myślę, że to nie sam algorytm ale internet i ludzie. Osobiście sama dowiedziałam się z głównej wykopu, kilka dni później widziałam artykuł chyba na onecie. Całkiem mnie kręcą kwestie survivalowe, a gościa nie znałam.