Wpis z mikrobloga

Mmmmm - czujecie ten zapach unoszący się w powietrzu? Nadchodzą piękne 4 dni dla wykopu - 100% normictwa, oskariatu i płodnych j00lek świetują tzw Majówkę.

Dlatego prawilnie przypominam - jeżeli ktoś jutro wrzuci post w stylu "jestem 6/10 i nie mam powodzenia, nie mam charakteru, charakter ważniejszy od wyglądu" to macie 100% pewności, że taka osoba to zwykły fejk. Normictwo i Oskariat nie będzie siedziało jutro, w niedziele, poniedzałek i wtorek na wykopie i dyskutowało z przegrywami. Tak samo jak zobaczycie jakiegoś gościa na siłowni w przecięgu następnych 4 dni to na 100% jakiś nieruchający #tryhard #cope #gymcel
Każdy Oskarek, Normik, Ładna różowa (czyli wszystkie oprócz wypokowych mirabelek) będą się bawili razem, grillowali, pili, ćpali i ruchali

Pewnie wielu z was się zastanawia - skąd wzięło się określenie majówka? Otóż słowo "Majówka" powstało z połączenia słowa "Majka" oraz "Tinderówka" - Majówka oznacza ruchanie Majek z tindera przez CHADów (Julki na drugie imię często mają Majka)

#majowka #tinder #badoo #blackpill #redpill #pua #mgtow #cope #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #rozowepaski #p0lka #podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem #samotnosc
P.....c - Mmmmm - czujecie ten zapach unoszący się w powietrzu? Nadchodzą piękne 4 dn...

źródło: comment_1651259231v9L6tk72WPyuRHo1RnnUi3.jpg

Pobierz
  • 6
@Pozytywny_gosc: dobra dobra, fajna zarzutka normanie. Wszyscy wiemy, że typowy normik cuck będzie #!$%@?ł jutro i w poniedziałek dla swojej księżniczki nadgodziny w robocie, żeby zabrać ją na wakacje do tajlandii, gdzie ona popuści uszczelniacza azjatyckiemu manletowi ;) Naprawdę mógłbyś się wysilić