Wpis z mikrobloga

#!$%@?, wujek ogarnąłem sobie #tesla Model 3 po taniości. Używka, ale kupiony jako zabawka, żeby sobie po mieście pojeździć, zobaczyć jak to jest z elektrykiem. Jakieś tam mankamenty ma, ale ogólnie spoko autko jak z nim jechałem.
Z ciekawości wbijam na #youtube żeby pooglądać recenzje na temat tego modelu i zobaczyć, czy inni mieli podobne spostrzeżenia co ja. Na zagranicznych filmach kulturka w komentarzach, wymieniają się spostrzeżeniami, że to, że tamto. Inni piszą, że to ich wymarzony samochód, że zbierają pieniądze na niego. Ogólnie 90% komentarzy to w miarę rzeczowe, gdzie można sobie poczytać.
Wchodzę na polskie filmy, sekcja komentarzy i co widzę?

JA #!$%@? JAK TO BRZMI, JAK MÓJ ODKURZACZ

HAHAHA #!$%@? ELEKTRYK NO CHŁOPIE I CO AGREGAT ZE SOBĄ WOZISZ?

CHŁOPIE TO MÓJ 18 LETNI PASAT W DIZLU LEPIEJ SIĘ ZBIERA

TY GÓWNIARZ ODDAJ MATCE SAMOCHÓD BO SIĘ BĘDZIE DARŁA

CO TO ZA WNĘTRZE W MOIM GOLFIE 5 2006 LEPSZE WYPOSAŻENIE, TO CHYBA SAMOCHÓD DLA UŁOMÓW ROBIONY

Co to za mentalność? W Polsce jak w lesie. Gorzej, jak w chlewie obsranym gównem XD
#motoryzacja #pdk #gownowpis #zalesie
  • 21
To akurat dość częste, że jak kogoś na daną rzecz nie stać, to slowa uznania w danym temacie nie przechodzą mu przez gardło. Najlepiej wyśmiać i pokazać jak jest to rzekome dla Ciebie bezwartościowe, bo myśl, ile musiałby za to zapłacić przespała styki. Ot takie uciekanie od rzeczywistości i myśli mogących prowadzić do egzystencjalnych rozterek.
@Atryu: No nie, bo to tesla jest droga i innowacyjna ale ałabo wykonana. iPhone jest równym produktem, drogim (choc juz nie bardzo bo samsungi go przegoniły) innowacyjnym i porządnie wykonanym.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tesla jest ten problem ze materiały sa srednie i tak samo jest z wykonaniem. Natomiast design i funkcjonalność to zupełnie innym poziom.
No nie, bo to tesla jest droga i innowacyjna ale ałabo wykonana


@cwlmod: zastanawiam sie o jakim modelu mowisz bo chyba nie o 3 ktora w listopadzie jeszcze kosztowala w bazowej wersji 199 tys gdzie w tej cenie byl passat 2.0 tsi 190km w sredniej wersji ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mial do 100 jakies 8s a nie 5,5s jak Model 3
polaki boja sie ogolnie nowoczesnosci, to samo jest z domami prefabrykowanymi


@sulmierz: generalizujesz, nawet na "wsiach daleko od trasy i wielkiego miasta" roi się obecnie od fotovoltaiki i pomp ciepła (w instalacji pc jesteśmy już liderem w EU) i to nawet po starych chałupach. Społecznstwa w każdym kraju dzielą się na tradycjanacjonalistow i tych którzy chłoną każdą nowość. Polska nie jest tu wyjątkowa ani na plus, czy minus
@sulmierz: Dalej nie rozumiem twojej wypowiedzi. Tesla nawet w podstawie jest lepsza od passata. W full opcji za 350k ma kosmiczne przyspieszenie i autopilota. Passat nie ma nic to by się zbliżało do tego co oferuje tesla.

Dobrze, że wspomniałeś o starych cenach bo az mi gały wyszły jak zobaczyłem 244k za podstawowy model 3 :o
@cwlmod: to byla odpowiedz na twoj argument:

bo to tesla jest droga i innowacyjna ale ałabo wykonana.


chcialem tylko pokazac ze nie rozni sie znaczaca cena od krola polskich flotowek jakim jest (a raczej byl) passat 2.0 ;) a wykonanie chyba tez masz informacje sprzed 2020 roku bo w 2021 mial miejsce duzy facelift ktory wywalil z wnetrza m.in piano black, pare materialow zostalo poprawionych i zostaly dodane podwojne szyby boczne