•  

"Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy. "

Źródło: : http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2007/08/23/nie-ma-sensu-pisac-o-karze-smierci/
    #korwinnadzis

•  

@fredo: To jest jego najgorsze stwierdzenie kiedykolwiek. Wypowiedzi o Hitlerze itd. mogę przeboleć, ale ten tekst świadczy tylko o jego skrajnej głupocie.

•  

@fredo: ej, to prawda, kumpel miał kobiete lewaczke, teraz ocieka wolnym rynkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@fredo: a gdzie obrazek, nie ma obrazka nie ma plusa

+: RPG-7
    •  

@RPG-7: Korwin też tak sądzi
      "Nieszczęsne stworzonko… Sypiałaby ze mną – to NIE jest, broń Boże, propozycja – [...] to mówiłaby z sensem, zamiast brechtać."

•  

@fredo: jestem zwolennikiem jkm, ale z tego srogo śmiechłem xD daj link do wideło albo coś.

•  

@roykovsky: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2007/08/23/nie-ma-sensu-pisac-o-karze-smierci/ Czekam na korwinowych obrońców teraz, którzy zaraz powiedzą, że kontekst przecież, że to, że tamto :D

•  

@Szab: ale Ty sztab delikatny jesteś, ten tekst tak bardzo niszczy społeczeństwo, lewactwo takie poważne, tak bardzo nie potrafi zczaić jak sobie krul z nich bekę robi

•  

@fredo: serio? Bez źródła nie uwierzę xD

•  

@fredo: (#) a co tu jest do obrony ??
      jaki jest zarzut bo nie kumam

•  

@franekfm: dokładnie, tu nie ma czego nawet bronić

•  

@sayane: krul rzeczywiście tak powiedział bo miał polot i fantazję, a lewactwo to odbiera dosłownie jako przykazanie na życie dla wyznawców, #bekazlewactwa

•  

@franekfm: Po prostu cytuję, bez jakiś sugestii. Polot i fantazja. No cóż. Możesz też tak to nazwać :D

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@fredo: wiesz, różne rzeczy można puścić w eter żeby przesiać ziarno od plewów, zwłaszcza w szeregach partii, do życia trzeba mieć dystans i ta wypowiedź jest tego przykładem, świadczy oczywiście o poczuciu humoru krula bo przecież takich rzeczy nie można na serio w życie wprowadzać

•  

@franekfm: Korwin ma wyjątkowo często takie kwiatki

•  

@fredo: ma, ma, była kiedyś taka reklama:
      - trzeba mieć pieniądze dziadku
      - trzeba mieć pieniądze i fantazję synku ;-)
      to drugie zdanie kieruje do @Yahoo_

•  

@franekfm: poczytaj sobie Vademecum Ojca Korwina. To jest naprawdę kopalnia beki. Co do tych plemników Korwin to traktuje na serio.

•  

@fredo: tak jak Lem czy Tolkien swoje fantasy ??
      Korwin w swoich książkach jest publicystą, używa oczywiście epickich tekstów i sformułować. Pewne rzeczy trzeba umieć rozdzielić od siebie.
      Ty na serio myślisz, że on to traktuje na serio ?? Jak tak to szczerze Ci współczuje

•  

@franekfm: no to sobie przeczytaj:

"W dodatku Natura — a jest to uwarunkowanie nie genetyczne, tylko kulturowe, ale bardzo głębokie — obdarzyła kobiety znaczną zdolnością adaptacyjną: potrafią one znakomicie dopasować się do środowiska męża. Kilku kochanków powoduje zatem rozbicie jej osobowości, co u mężczyzn występuje w znacznie mniejszym stopniu. Są, oczywiście, wyjątki.
      Istnieje również teoria, że owej adaptacji sprzyja nasienie męskie. Teoria ta opiera się na tym, iż — z punktu widzenia roli zapłodnienia — plemników jest za dużo i byłoby to marnowaniem drogocennego materiału, gdyby nie wykonywały one funkcji ubocznej. W myśl tej teorii owe plemniki, wnikając w ciało kobiety, ułatwiałyby adaptację do genetycznego charakteru partnera. Rzecz jasna, poliandria byłaby tu fizycznie szkodliwa dla kobiet — z takimi wyjątkami, jak np. aktorki, które powinny umieć wcielać się w różne postaci i dla których rozbicie osobowości jest pożyteczne.
      Niezależnie od kryjących się za tym mechanizmów, wierność kobiet jest na pewno bardzo ważnym czynnikiem cywilizacyjnym, o czym świadczy fakt, że pilnowały jej wszystkie rozwijające się cywilizacje. Oczywiście, u niektórych prymitywnych plemion jest inaczej, tu proszę zajrzeć pod POSTĘPOWCY."

•  

@fredo: a mój ojciec jak się go zapytam skąd się biorą dzieci to do tej pory odpowiada, że z kapusty. I on to traktuje serio. Chcesz to mogę Ci podrzucić setki nagrań

•  

@franekfm: Naprawdę będziesz bronił najdurniejszej nawet teorii krula bo to krul? #fanatyzm

•  

@Yahoo_: to jest niesamowite :D

•  

@Yahoo_: @Yahoo_: na naukę nigdy nie jest za późno, za moich czasów w szkole uczyli co to jest metafora, teraz tego nie uczą w gimnazjum czy to dopiero w drugim półroczu będziecie mieli ??

•  

@fredo: kurde, dałbym plusa za ten cytat ale #korwinnadzis to cytaty obrazkowe więc sorry

•  

@franekfm: To proszę wytłumacz mi tę metaforę, bo widocznie jestem na nią za głupi :(

Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.

•  

@franekfm: to wytłumacz tę metaforę :D

•  

@fredo: może plemniki to argumenty?

•  

@Yahoo_: @franekfm: Czekamy na to rozwikłanie zagadki metaforycznych plemników

•  

@fredo @Yahoo_
      a znacie taką anegdotkę ??
      Kobiety myślą że facet po ślubie się zmieni... ale on się nie zmieni...
      A Faceci odwrotnie myślą że kobiety po ślubie się nie zmienią... ale ona się zmieniają...

•  

@franekfm: Nie odpowiedziałeś na pytanie. Jaki związek z tym "setki tysięcy plemników"?

•  

@Yahoo_: dobra, musisz zacząć myśleć abstrakcyjnie to po pierwsze, dwa musisz trochę poczytać np. STARY TESTAMENT, Księga Kapłańska i jeszcze parę innych

•  

@franekfm: Biblia jako źródło...

GIF

źródło: i.imgflip.com (917KB)

•  

@Yahoo_: ej człowieku, weź się w ogóle naucz czytać a nie patrzyć na zdania wyrwane z kontekstu
      Tekst, do którego się odnosizz zaczyna się wyraźnie Istnieje również teoria, że ... i gdzie tu napisane "Według mnie Janusza Korwin-Mikkego"
      widzę, że lewacka dysleksja do potęgi n-tej

czaisz stwierdzenie Istnieje również teoria, że ... czy Twoja sieć neuronowa zwana mózgiem ma jednak zbyt mało połaczeń

Lewactwo to wszystko dosłownie traktuje

pokaż spoiler ja pierdole skąd się tacy ludzie biorą

•  

@franekfm: najpierw pisałeś, że ten cytat nie jest na serio, że to publicystyka itp. Potem, że to jest metafora, przy czym w dalszym ciągu nie chcesz wyjaśnić na czym miałaby polegać ta metafora, na dodatek odwołujesz się do jakiegoś tam fragmentu Biblii i rzucasz protekcjonalne teksty. Nie wygląda to dla Ciebie najlepiej.

•  

@franekfm: jeśli dobrze rozumiem to sugerujesz nam, że JKM przedstawił w formie anegdoty i metafory jakiś sensowny pogląd

nie uważasz, że to jednak trochę taka #korwinlogika, czyli działanie polegające na racjonalizacji każdego shitu jaki krul wprodukuje?

to jest jak kiedyś ta dyskusja o tym, że krul powiedział, że demokracja jest zawsze zła* - po rozbiórce na czynniki pierwsze okazało się, że to nie do końca tak, bo demokracja może być dobra, ale wówczas krul będzie mówił, że to republika - tym samym 'demokracja' oznacza wyłącznie złe demokracje, a pogląd krula, że demokracja jest zawsze zła jest słuszny

teraz jest dyskusja o plemnikach i nagle się okazuje, że nie chodzi o plemniki tylko to metafora i anegdota, tak jak Biblia nie może być czytana dosłownie tak i pogląd krula nie może być dosłownie czytany

wychodzi z tego #korwinlogika i krul ma zawsze rację - co jest o tyle głupie, że mocno trąca fanatyzmem... wyznawcy krula często wspominają jacy są rozsądni i inteligentni, ale sami sobie strzelają gola broniąc tak pokrętnie każdego absurdu... przecież nikt nie ma zawsze racji, nawet ja czy JKM :), takie wygibasy w dyskusji aby zawsze wyszło na krula są żenujące... czasami warto jednak odpuścić i pewne korwinizmy przemilczeć bo ten człowiek czasami jednak po prostu się myli :)

•  

@franekfm:

Wiadomo, że kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy. Te głupoty, które p.Nowicka wygaduje, są Jej po prostu biologicznie narzucone.
      Pogrubiłem słowo klucz, żebyś się nie pogubił. "Wiadomo" nie oznacza raczej stanu, w którym wyrażamy czyiś pogląd, a raczej stwierdza, że to wiedza ogólna.
      @spluczka @RPG-7 @Vealheim Wy też widzicie sens w tych bzdurach? :P

•  

@RageKage: odnośnie demokracji to, demokracja ma szanse działać jedynie w małych lokalnych społecznościach a nie na skalę makro, krul owszem się czasem myli dlatego tylko 90% programu KNP to dzieło korwina

•  

@Yahoo_: Trzeba odróżnić poglądy Korwina, które wynikają z logicznego myślenia i jego wiedzy historycznej, politologicznej, ekonomicznej (chociaż JKM zaznacza, że ekonomistą nie jest, ale specjalistą od Teorii Podejmowania Decyzji) etc., od hipotez, które stawia jako cybernetyk. To jest jedna z tych hipotez i z punktu widzenia cybernetyki jest poprawna.

Korwin nie uznaje, że tak jest i nie będzie się przy tym upierał, przedstawia tylko pewien - dla jednych odważny, a dla innych debilny - koncept. Myślę, że on sam traktuje go z przymrużeniem oka.

•  

@Vealheim: "Wiadomo" to wg Ciebie pogląd?

•  

@Yahoo_: trolling publicystyczny Janusza, tak jak z tym zarażaniem się "zaburzeniami funkcji motorycznych". w obu przypadkach chodzi o "zarażanie się" ideą. koncepcja powielona później (opracowana wcześniej?) przez Dawkinsa i koncept memetyki

•  

@Yahoo_: Odnosiłem się do pierwszego, krótszego cytatu. Fragmentu:

Wiadomo, że kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia.
      nie należy z całą pewnością traktować dosłownie. Chodzi tu tylko o to, że kobiety na ogół przejmują poglądy polityczne od swoich partnerów... Czy tak jest? Nie wiem, nie znam badań na ten temat, a nie chcę oceniać na podstawie moich doświadczeń.

+: telpan
    •  

@Yahoo_: @fredo: nie mam zamiaru wam udowadniać, że nie jestem wielbłądem, racja nie jest kwestią tego ilu ludzi się z nią zgadza, a faktów nie można ustalać demokratycznie, życie ma w dupie zdanie większości, nieważne w ile osób się zmówicie, że będziecie robić inaczej i że jest Was dwa razy więcej, etc..
      Pogląd to pogląd, zdanie to zdanie i mogą Was być miliony fizyka będzie miała w dupie wasze zdanie, to samo ekonomia, matematyka, etc.
      Lewactwo chyba nigdy tego nie skuma że musi się dostosować do rzeczywistości a nie na odwrót, fanatyzm postaci takiej, że będziemy naginać rzeczywistość do naszego wydaje się nam rzeczywistości nie zmieni, spowoduje tylko, że kopas w dupas jaki dostaniecie później od rzeczywistości będzie tym mocniejszy im bardziej będziecie ją naginać pod swoje "my tak uważamy i jest nas więcej"

+: telpan
    •  

@Vealheim: @spluczka:
      JKM bardzo wyraźnie sugeruję związek przyczynowy pomiędzy spuszczaniem się w pochwę partnerki a zmianą jej poglądów politycznych. A Wy zamiast powiedzieć - "pierdoli głupoty, ale jego ekonomiczne postulaty są słuszne, dlatego będę na niego głosował" wymyślacie jakieś metafory, trollingi polityczne etc. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego niektórzy muszą bronić nawet najbardziej absurdalnych tez, byleby nie wyszło, że ich pupil nie pierdolnął bzdurę.

Lewactwo chyba nigdy tego nie skuma że musi się dostosować do rzeczywistości a nie na odwrót, fanatyzm postaci takiej, że będziemy naginać rzeczywistość do naszego wydaje się nam rzeczywistości nie zmieni, spowoduje tylko, że kopas w dupas jaki dostaniecie później od rzeczywistości będzie tym mocniejszy im bardziej będziecie ją naginać pod swoje "my tak uważamy i jest nas więcej"

@franekfm: Aż śmiechłem :D.

•  

@spluczka: @Vealheim: widzę syny Korwina się zjawiły. A to też jest trolling publicystyczny? Książka pisana całkowicie na poważnie (Vademecum ojca)

"W dodatku Natura — a jest to uwarunkowanie nie genetyczne, tylko kulturowe, ale bardzo głębokie — obdarzyła kobiety znaczną zdolnością adaptacyjną: potrafią one znakomicie dopasować się do środowiska męża. Kilku kochanków powoduje zatem rozbicie jej osobowości, co u mężczyzn występuje w znacznie mniejszym stopniu. Są, oczywiście, wyjątki.
      Istnieje również teoria, że owej adaptacji sprzyja nasienie męskie. Teoria ta opiera się na tym, iż — z punktu widzenia roli zapłodnienia — plemników jest za dużo i byłoby to marnowaniem drogocennego materiału, gdyby nie wykonywały one funkcji ubocznej. W myśl tej teorii owe plemniki, wnikając w ciało kobiety, ułatwiałyby adaptację do genetycznego charakteru partnera. Rzecz jasna, poliandria byłaby tu fizycznie szkodliwa dla kobiet — z takimi wyjątkami, jak np. aktorki, które powinny umieć wcielać się w różne postaci i dla których rozbicie osobowości jest pożyteczne.
      Niezależnie od kryjących się za tym mechanizmów, wierność kobiet jest na pewno bardzo ważnym czynnikiem cywilizacyjnym, o czym świadczy fakt, że pilnowały jej wszystkie rozwijające się cywilizacje. Oczywiście, u niektórych prymitywnych plemion jest inaczej, tu proszę zajrzeć pod POSTĘPOWCY."

+: Tweenk
    •  

@franekfm: dobry bełkot wyprodukowałeś, Szumlewicz/Szumlewicz.

•  

@fir3fly: myślisz, że jak mnie wyzwiesz od Szumlewicza to to zmieni stan rzeczy ??
      NIE
      tak jak napisałem wyżej, demokracja działa tylko w wyobraźni i na papierze ale nie w rzeczywistości

•  

@Yahoo_: Nie mam nic do dodania. Nie bronie tej hipotezy za wszelką cenę i nie widzę większego sensu w jej formułowaniu przez Korwina. Nie ma też ona dla mnie żadnego znaczenia... Po prostu odczytuję ją inaczej.

Tutaj pogląd przedstawiony jest bez szerszego kontekstu, ale w innych artykułach mówi, że jest on efektem rozumowania cybernetycznego i myślę, że tak właśnie należy go traktować.

Korwin jest oryginalny i ponadprzeciętnie inteligentny, a każdemu inteligentnemu oryginałowi jestem w stanie wybaczyć kilka dziwactw. Te poglądy Korwina uznaję za dziwactwo i mnie specjalnie nie interesują, więc z mojej strony EOT. Nie zgadzam się jednak, że przedstawiona tu przez krytyków interpretacja jest słuszna.

•  

@franekfm: myślę, że nie napisałeś tego na poważnie, bo nijak ma się do wcześniejszej rozmowy prowadzonej w tym wątku :). I demokracja, której zresztą nie bronię, nie ma tu nic do rzeczy.

•  

@fir3fly: @RageKage poruszył temat demokracja to raz, a dwa demokracja nie działa na skalę makro i nigdy działać nie będzie, jak się komuś wydaje, że tak jest to niech się obudzi

•  

JKM bardzo wyraźnie sugeruję związek przyczynowy pomiędzy spuszczaniem się w pochwę partnerki a zmianą jej poglądów politycznych. A Wy zamiast powiedzieć - "pierdoli głupoty, ale jego ekonomiczne postulaty są słuszne, dlatego będę na niego głosował" wymyślacie jakieś metafory, trollingi polityczne etc. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego niektórzy muszą bronić nawet najbardziej absurdalnych tez, byleby nie wyszło, że ich pupil nie pierdolnął bzdurę.

@Yahoo_: ostatnio zaczął dodawać ";)" do podobnych wpisów, a i tak część osób pisząc komentarze na FB - nie zrozumiała :]

Nie wiem czego ode mnie oczekujesz. Mam udawać że nie znam konceptu memetyki (wiedząc, że Korwa jest zatwardziałym darwinistą społecznym i rynkowym, ewolucjonistą i cybernetykiem) i, wobec tego - dać się łapać na jego trolling, tak jak i cała reszta?

•  

@franekfm: bla bla bla, nie pisałeś do RageKaga, tylko do Yahoo i fredo :).

•  

@fir3fly: no nie pisałem do RageKaga, jakkolwiek Ci dwaj wspomniani też niespecjalnie rozumieją istotę rzeczy, a ja nie mam zamiaru się produkować dla ich satysfakcji, życie ma swoje prawa i nigdy inaczej nie będzie, to Ty musisz się od życia dostosować i żadna demokracja ani większość tego nie zmieni. I tak samo w temacie plemników, nie mam zamiaru z nimi dyskutować bo oni się nie chcą dogadać tylko czepiać i dopierdalać a z takimi się nie dyskutuje

•  

@franekfm: wyraźnie widać, że nie masz argumentów, i pewnie stąd Twoja irytacja. Kiedyś zrozumiesz, że nikt, nawet Korwin, nie ma monopolu na prawdę. EOT

•  

@fir3fly: jaka irytacja, lewactwo to od razu o irytacji i braku argumentów jak się z nimi przestaje dyskutować bo to nie ma sensu, po co tracić cenny czas na głupie dyskusje

•  

W dodatku Natura — a jest to uwarunkowanie nie genetyczne, tylko kulturowe, ale bardzo głębokie — obdarzyła kobiety znaczną zdolnością adaptacyjną: potrafią one znakomicie dopasować się do środowiska męża.

@fredo:
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Memetyka

•  

@spluczka: ale Korwin ten pogląd formułuje w języku biologicznym. Pisze tak jakby to miała teoria stricte biologiczna.

•  

@fredo: fajnie, że się pochwaliłeś jakie masz problemy, cieszymy się z Twojej otwartości :-P

•  

"istnieje również teoria.." nie jest równoważne z "moim zdaniem...", "na świecie jest tak, że.."

ale Korwin ten pogląd formułuje w języku biologicznym. Pisze tak jakby to miała teoria stricte biologiczna.

@fredo:
      nie formułuje, tylko przedstawia.

W dodatku Natura — a jest to uwarunkowanie nie genetyczne, tylko kulturowe, ale bardzo głębokie — obdarzyła kobiety znaczną zdolnością adaptacyjną

•  

@fredo: Wiem doskonale co to dysonans poznawczy. Pojawia się także wtedy, kiedy człowiek lewicy słyszy rozsądne i logicznie uzasadnione poglądy Korwina. Ów lewak usiłuje zredukować dysonans, np. poprzez sugerowanie, że JKM na niczym się nie zna i nie ma stosownego wykształcenia, więc na pewno się myli albo tak jak tutaj - że jego być może mylne poglądy na jeden temat przekreślają 90% słusznych wypowiedzi w innych dziedzinach i na pewno wszędzie się myli, tylko na pierwszy rzut oka tego nie widać, a nie warto się zagłębiać w szczegółową analizę.

•  

@spluczka: w tym kontekście to jest jasne, że ta teoria ma być jakimś uzasadnieniem jego poglądów. Przynajmniej dla mnie. Jeśli nie, to dlaczego nie powołał się na jakieś inne teorie, tylko akurat na tą? Dlaczego nie przedstawił innych obok tej? Dlaczego jej nie odrzucił?

•  

jaka irytacja, lewactwo to od razu o irytacji i braku argumentów jak się z nimi przestaje dyskutować bo to nie ma sensu, po co tracić cenny czas na głupie dyskusje
      @franekfm: lewactwo jak zwykle tłumaczy się "stratą czasu", gdy ich ktoś zaorał.

•  

@fir3fly: no na takie argumentu możemy się długo przerzucać tylko jaki to ma sens i jaki z tego pożytek??

•  

@Vealheim: nikt tutaj nie sugeruje, że 90% wypowiedzi Korwina jest przekreślonych przez tą wypowiedź. Ty to napisałeś. Ja dysonansu nie odczuwam, bo nie mam takich poglądów jak Korwin, więc nie za bardzo Korwin swoimi bredniami jak ta cytowana wzbudza we mnie dysonans.

•  

@fredo: Nie twierdzę, że te poglądy powodują u Ciebie dysonans, ale, że mogą tu być przez Ciebie przywoływane, żeby zredukować inny dysonans.

Kończę wypowiedzi w tym wątku.

•  

@fredo:
      @Yahoo_:

w tym kontekście to jest jasne, że ta teoria ma być jakimś uzasadnieniem jego poglądów. Przynajmniej dla mnie. Jeśli nie, to dlaczego nie powołał się na jakieś inne teorie, tylko akurat na tą? Dlaczego nie przedstawił innych obok tej? Dlaczego jej nie odrzucił?

Powołał się na memetykę. Drugą "teorię" (która nie istnieje, tak btw.) dodał ot tak, dla jaj :)
      To jest publicystyka, gra słów. Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone, reszta zależy od spostrzegawczości i inteligencji odbiorcy.

Naprawdę zabawne że dyskutujemy już któryś tam raz na temat trollingu. Dałeś się złapać. Deal with it.

W dodatku Natura — a jest to uwarunkowanie nie genetyczne, tylko kulturowe, ale bardzo głębokie — obdarzyła kobiety znaczną zdolnością adaptacyjną: potrafią one znakomicie dopasować się do środowiska męża.

Istnieje również teoria,

teraz porównaj z:

źródło: i.minus.com

+: RPG-7
    •  

@spluczka:

Powołał się na memetykę. Drugą "teorię" (która nie istnieje, tak btw.) dodał ot tak, dla jaj :)To jest publicystyka, gra słów. Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone, reszta zależy od spostrzegawczości i inteligencji odbiorcy.Naprawdę zabawne że dyskutujemy już któryś tam raz na temat trollingu. Dałeś się złapać. Deal with it.

Poważnie to piszesz?

•  

@fredo: Gdy Korwin pierdoli głupoty - trolluje. Gdy Korwin kłamie - mija się z prawdą. I tak dalej. Szczerze mówiąc po paru osobach w tym wątku spodziewałem się więcej rozsądku, dobrze, że pociągnąłem temat przynajmniej pozwoliło mi to wyrobić sobie zdanie :).

•  

@spluczka: Podkreślałem, już kilkukrotnie - w innej wypowiedzi (chyba nowszej) nie mówi już o "istnieniu teorii", tylko stwierdza, że jest to "wiadome". Poza tym nikt tutaj nie próbuje udowadniać, że kobiety nie zmieniają się pod wpływem mężczyzn. Za bzdurę jednak uznajemy stwierdzenie jakoby plemniki w pochwie powodowały zmianę poglądów politycznych.
      Poza tym nie jestem biologiem, ale zdaje się, że inne zwierzęta też mają sporą nadwyżkę plemników, a raczej nie głosują w wyborach ;)

•  

Za bzdurę jednak uznajemy stwierdzenie jakoby plemniki w pochwie powodowały zmianę poglądów politycznych.
      @Yahoo_:

Oczywiście, że tak. Umyka Ci fakt, że "Vademecum Ojca" to nie jest praca naukowa, tylko - jak mówi okładka książki (którą sobie wygooglałem) - "książka tylko dla mężczyzn". Do treści tam zawartych imho - należy podejść z dużym przymróżeniem oka, tak jak do np. coponiektórycjh artykułów w Playboyu czy tego typu podobnych periodykach, traktujących o relacjach męsko-damskich w ujęciu "męskiego punktu widzenia".

Także bawi mnie trochę fakt, że ktoś z zapałem godnym wielkiego inkwizytora doszukuje się w książce z założenia seksistowskiej - treści seksistowskich, które następnie, bezmyślnie wycina z kontekstu po czym interpretuje dosłownie, obwieszczając wszem i wobec że "Korwin twierdzi, iż plemniki zmieniają poglądy kobiety", albo - "Korwin nawołuje do bicia kobiet" :>

Po czym - ten sam człek wchodzi na jakieś abstrachuje czy pyta.pl i śmieje się z "sondy ulicznej" na jakimś marszu feministek.

Tak na marginesie - podejrzewam że gdyby Korwin wytoczył Wam obu proces za zniesławienie - to byście go, po prostu - przegrali, bo żadnej z ww. tez nie da się dowieść przed sądem.

@fredo:

to jest fanatyk
      Nie, zwyczajnie - zdroworozsądkowy człowiek który śmieje się z Twojego oszołomskiego bóldupizmu. Jeżeli uważasz że Korwin nawoływał/nawołuje do przemocy wobec kobiet - to powinieneś zgłosić to na prokuraturę. Na co jeszcze czekasz?

•  

@spluczka: ja nigdzie nie piszę, że Korwin nawołuje do przemocy wobec kobiet. Ja go tylko cytuję, to ty takie wnioski wysnuwasz. Nie wydajesz się zbyt zdroworozsądkowy.

•  

Tak na marginesie - podejrzewam że gdyby Korwin wytoczył Wam obu proces za zniesławienie - to byście go, po prostu - przegrali, bo żadnej z ww. tez nie da się dowieść przed sądem.

@spluczka: yyy, eee... że co? Matka wie, że ćpiesz?

•  

@Yahoo_:
      Oczywiście. Teina, teanina oraz nikotyna :]

•  

taktyk korwinoidy zaorane xD XD

•  

typowy przykład dyskusji gówniarzy

•  

widze, że mnie ktos biegł :P PRZYGŁUPY jednak dalej beda upierac sie przy swoim :P

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jest taka akcja, że w mojej ulubione lokalnej restauracyjce doszło w czwartek do wymuszenia haraczu. Dwóch karków podając się za sanepid wymusiło od właścicieli 1000zł. Więcej info tutaj: http://piasecznonews.pl/oszusci-podajacy-sie-za-pracownikow-sanepidu/. Z tego powodu chciałbym zachęcić was wszystkich do odwiedzin tej knajpy i spróbowania ich potraw, które są na prawdę niezłe. To jest jedyna podejrzewam w Polsce restauracja kambodżańska. Prowadzą ją Khmerzy z krwi i kości, ludzie tak przemili i uczciwi i przyjaźni że aż nie da się tego wyrazić słowami. Ci bandyci niech gniją w sztumie, a was proszę, jeżeli macie ochotę wpadnijcie na oryginalne kambodżańskie potrawy. Polecam zupki, curry (coś pomiędzy tajskim a indyjskim) oraz loklak - załączam dzisiejsze zdjęcia. Dobry jest też amok. Strona: https://www.bayonbar.pl/ #piaseczno #warszawa #kuchnia #foodporn #restauracja #kambodza pokaż całość

odpowiedzi (42)

Uniwersytet. Trwa egzamin z weterynarii. Zmęczony profesor dopytuje studenta:
    - Wie Pan co, zadam Panu jedno pytanie. Jak Pan odpowie dobrze, to egzamin zdany. Jeśli źle, to poprawka. No to mi Pan powie, czy krowie można zrobić skrobankę?
    Student się zamyslił, kombinuje, zastanawia się, a po chwili odpowiada, że nie wie.
    - Szkoda, widzimy się na poprawie.
    Zdenerwowany student udał się do baru, siada przy ladzie i zamawia piwo. Pije zrezygnowany, co zauważył barman i załaduje.
    - Dzień dobry! Pan taki zmarnowany siedzi. Coś się stało?
    - niech mi Pan powie - czy krowie da się zrobić skrobankę?
    -O kurwa, to żeś się Pan wpierdolił.

#heheheszki #humor #dowcip
    #pasjonaciubogiegozartu #pewniebyloaledobre
    pokaż całość

odpowiedzi (14)

( ͡º ͜ʖ͡º)
    #memy #heheszki #pdk

odpowiedzi (15)