Wpis z mikrobloga

@bejt: Ja jak robiłem podobny kilkudniowy wypad to właśnie w toboła się zapakowałem i niczego mi nie brakowało. Nawet znalazło się miejsce na 10 calowego lapka żeby się nie nudzić w nocy w hotelach
@WyKoPieCieZLE: Kto w tym roku planuje pokonać tę trasę #r10?

może nie do końca R10 ale baltic bike challenge po tym śladzie https://ridewithgps.com/routes/39235971. Startujemy w sobotę o 8 rano. Jak pogoda podpasuje i da radę jechać nocą (zimno xD) to chcę to ukończyć w 50h, a jak będzie zimno... to ~60h.

niestety, taki tryb (przelot) nie pozwoli zachwycać się przyroda i widoczkami - i dlatego planuję w wakacje przejechać to
@WyKoPieCieZLE: jedyne co mnie przeraża, to te tłumy ludzi :( mam nadzieję że za tydzień nie będzie ich tyle co na Twoim video, bo mnie wtedy będzie tylko #!$%@? strzelał, jak co chwila trzeba będzie zwalniać :D
@Talarkowy: Noo w sezonie to ludzi multum i momentami trzeba uważać na maski z dziećmi bo łażą cała szerokością ścieżek
Na szczęście jest tak tylko w tych jarmarcznych miejscach, większość trasy to piękne zadupia i przez to jedzie się przyjemnie