Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ja #!$%@?, im dłużej mam ten samochód tym bardziej się zastanawiam w co ja się #!$%@? xd

W czwartek idę zmienić opony i zrobić zbieżność albo geometrie( w sumie to #!$%@? wie czy jedno czy drugie bo nawet nie wiem czy mam wahacze czy belke xd)
Już się nie mogę doczekać informacji o tym jakie mam luzy w zawieszeniu i ile to będzie kosztować

Jeszcze niedawno zauważyłem, że mam mokry ślad na niektórych oponach i z przodu i z tyłu więc obstawiam coś z plynem hamulcowym, że musi gdzieś przeciekać

Ehh, weź samochód mówili, będzie fajnie mówili xd

#samochody #mechanikasamochodowa
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: ale już się umówiłem na geo czy tam zbieżność. Ogólnie chłop przez telefon powiedział, że najpierw sprawdzą zawieszenie i jak będzie git to zrobią resztę także chyba mogę pominąć stację
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@duzeelobenc: taki to pożyje ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie tam rysy nie bolą bo ono jest całe porysowane xd
Już czekam na czwartek jak na wyrok xd
"No proszę pana tu będzie amortyzator przód tył do wymiany, do tego sprężyny zawieszenia przód tył, tu panu jezszcze przeciekają przewody hamulcowe xd"
@Mekeke2: pug 307 z 2003, ja się tym gownem boję na autostradę wyjeżdżać bo jeszcze wybuchnie
@Anty_Chryst: problem takich aut jest inny....masz fajną bazę, wrzucasz 3k i wiesz ze pojezdzi rok czy dwa przy ewentualnych jakiś pierdołach a kupisz grata to klima nie działa, skrzynia działa jak działa, rdza idzie i masz takie....dałem 4k - wrzuce 4k i to nadal grat za 4k, którym strach pojechać w trasę