Wpis z mikrobloga

peosze po porady jak budowac postac


@TEDMAJER: taa ciężko Ci doradzić byku konkrety jeśli dopiero zaczynasz i nie wiesz sam co będzie Ci odpowiadało... graj sobie na spokojnie, inwestuj w życie albo udźwig dla większej mobilności, później jak naznajdujesz więcej broni czy zaklęć, których chciałbyś używać i będziesz chciał robić jakieś zmiany w statach to ze spokojem, po pokonaniu Rennali będziesz mógł sobie robić respec i iść w różne buildy, pakować
@TEDMAJER: Ja zaczynałem samurajem. Super klasa. Na start masz już kozacką broń która dodatkowo zadaje krwawienie.

Zaczynając samurajem zręczność jest twoim podstawowym atrybutem. Jedno to wcale nie znaczy że masz ładować wszystkie runy w zręczność. Możesz sobie budować postać jak chcesz.

Tak jak inni pisali. Nie ma co się skupiać na poradnikach. Lepiej samemu sobie eksplorować i znaleźć swój własny styl gry.
@TEDMAJER: A ja dorzucę kilka ogólnych porad:
- Na początku olej wszystkie inne staty i inwestuj w witalność (vigor w wersji ang.). Minimum 20. W zależności od klasy staram się dobić do 40.
- Ulepszanie broni jest ważniejsze niż inwestowanie w statystyki pod nią. Nie bój się używać kamyków do broni.
- Nie bój się eksperymentować z popiołami wojny (Ashes of War). One się nie zużywają i możesz przy ognisku zmienić