Wpis z mikrobloga

Mam 3 zestawy takich kamer z walizkami, zasilaczami, kablami i innymi fajnymi motywami.
Dwie wyłączają się po chwili, jedna niby działa ale przestał działać wizjer po tym jak chcialem przechwycic tanim grabberem to co nagrałem.

Czy jest ktoś, kto zna sie na takich rzeczach i z trzech moglby zrobic jedną fajną? Nie znam sie na #elektronika, lokalni majstrowie od naprawiania radia i innych agd rozkladali rece, moglbym wyslac to komus na terenie calej polski #vhs #kamery #pytaniedoeksperta #panasonic
Pobierz curiousboi - Mam 3 zestawy takich kamer z walizkami, zasilaczami, kablami i innymi fa...
źródło: comment_1651652855R1TdLSWDtlhDT6wo1nReD1.jpg
  • 3
@curiousboi: nie dziwię się, że nikt się nie chce w to bawić, bo naprawa takich kamer to była straszliwa dłubanina, a więc i spory koszt naprawy, a przecież za ożywienie takiego złoma też raczej nie będziesz gotów zapłacić diabli wiedzą, ile.
Zresztą uruchamianie kamery VHS w czasach, gdy 10letni smartfon "szajsung" znaleziony w pudle na strychu nagra ci film z kilkakrotnie lepszą jakością i od razu w formacie akceptowalnym dla współczesnych
@curiousboi: Kiedyś to było cudo techniki pożądane przez wideofilmowców. Teraz tylko zabytek i to niezbyt wartościowy. Jak będziesz chciał wyrzucać możesz mi wysłać do mojej kolekcji zabytków. Jakbyś miał kamerę na widikonie to byłoby coś.