Wpis z mikrobloga

Wykop bawi, wykop uczy…

Wczoraj, z przypadkowego wpisu, dowiedziałem się, że jestem brudasem nie znającym higieny i śmierdzący gównem. Czemu? Bo nie zaznałem w życiu takiego wynalazku jak bidet ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co ciekawe, opinie tą potwierdziło kilkadziesiąt plusów.

Pod jednym z wpisów rozegrała się gorąca dyskusja o tym, jak można nie montować bidetu w nowych damach czy mieszkaniach. Czytałem komentarze z pewnym zdziwieniem ponieważ… w życiu z bidetu nie korzystałem. Ba, w nowym domu nawet mi przez myśl nie przeszło montować takowy.

W moim domu nigdy nie było takiego wynalazku (a mieszkałem za dzieciaka w nowo wybudowanym, dużym więc miejsca było aż nadto), nikt z rodziny nie miał, ze znajomych chyba też albo jakieś pojedyncze przypadki. Wywodzę się ze środowiska brudasów czy to jakaś 'regionalny produkt'?

Czy jestem jedyny? Jakiś dziwny? Poyebany? Zapraszam do dyskusji ;)

#budujzwykopem #remontujzwykopem #mieszkanie #dom #pytanie #gownowpis
Pobierz ATAT-2 - Wykop bawi, wykop uczy… 

Wczoraj, z przypadkowego wpisu, dowiedziałem się...
źródło: comment_1651653402NuFQjo4jPCmvtmmviMZZ00.jpg

Bidet

  • Must have 39.4% (735)
  • Co to jest? 60.6% (1131)

Oddanych głosów: 1866

  • 119
@ATAT-2: bardzo mnie cieszy, że mój wpis rozbudził żarliwą dyskusje na temat higieny odbytu, wydaje się to temat błahy, ale odbyt ma każdy i sra też każdy, takie są fakty. Nie obchodzą mnie niepochlebne komentarze osób, które dupe myją raz wieczorem (albo i rzadziej) przed spaniem. Fajnie jakby takie osoby się jakoś też oznaczały, albo z własnej godności i szacunku do innych, nie podawały ludziom ręki. Nigdy nie wiadomo jakie bakterie
Pobierz niochland - @ATAT-2: bardzo mnie cieszy, że mój wpis rozbudził żarliwą dyskusje na te...
źródło: comment_1651653955VfVnynaNNPaVFiTnoj2SU4.jpg