Wpis z mikrobloga

#minecraft #gry

Ma ktoś Minecrafta ze sklepu Microsoftu? Są tam dwie pozycje: jedna "minecraft for windows + launcher" za 124.99 zł. i druga "kolekcja startowa do minecrafta windows" za 109.99 zł., gdzie w opisie jest napisane, że zawiera podstawkę i jakieś tam pierdoły. Teoretycznie wersja z dodatkami jest lepsza, a z jakiegoś powodu tańsza. Z drugiej strony nie wiem co to ten launcher i czy w tańszej wersji też jest, czy go nie ma... generalnie Microsoft mógłby to jakoś ogarnąć i opisać różnice. Ale do rzeczy. Czym to się różni i którą wersję kupić?
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fido2801: Kurcze ciężko się w tym połapać, ale wydaje mi się, że obie wersje to wersje Bedrock (java nie ma zakupów w aplikacji), a ten launcher to jakiś nowy wymysł Microsoftu. Normalnie Minecraft ma swój własny launcher gdzie się kiedyś logowało kontem Mojang, a tutaj jest to jakoś launcher Microsoft, który za bardzo nie działa (poczytaj recenzje).

Ja bym brała ten bez launchera (bo launcher i tak będzie tylko ten natywny),
@Fido2801: tak jak wyżej. Wyglada na to że obie wersje to bedrock, a jak chcesz jave musisz zakupić na minecraft.net
Zawsze możesz odpalić game passa za 4zl i sprawdzić te wersje