Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Na start amory do wymiany przednie a raczej do założenia bo te co są #!$%@? teraz są z fabryki jeszcze i ich tam nie ma praktycznie xD jeśli chodzi o katalizator to została sama puszka po nim xD
@V337: Trochę się słabo znam na samochodach dopiero od jakiegoś czasu zacząłem oglądać różne rzeczy związane z autami, a to sobie klucz dynamometryczny zamówiłem, a to klucz do świec, świece będę sam chciał wymienić, tak po malutku coś tam zaczynam poznawać. Trochę późno bo mam 26 lat ale jak mawia porzekadło „ lepiej późno nic wcale” co nie ?
@V337: O dzięki zasubskrybuje sobie go, choć gościu ma chyba inny silnik niż ja. Ja mam 1,4 16v i mam (chyba) rozrząd na łańcuszku z tego co czytałem a on widzę na pasku ma. Ale zaraz schodzę na parking wsadzić palec w zbiornik od płynu chłodniczego żeby zobaczyć czy nie mam wyruchanej uszczelki jak ten ziomek z tego kanału xD
Ja mam 1,4 16v i mam (chyba) rozrząd na łańcuszku z tego co czytałem a on widzę na pasku ma


@DITJU_FTP: jak 1.4 to na łańcuszku, pilnuj żeby stan oleju był blisko max a wytrzyma trochę dłużej