Wpis z mikrobloga

Zaraz mnie tutaj zjedzą bo na złym portalu pisze ale tak mnie to rozbawiło. Widzę w USA to ostra walka się zaczyna. Jestem ciekawa tego rezultatu bo to jednak nie Polska :D

Ps: Dla tych co nie wiedzą to część republikanów chce zaostrzenia przepisów aborcyjnych.

https://twitter.com/bettemidler/status/1521610549603229697

#neuropa #4konserwy #aborcja #usa
Pobierz Sin- - Zaraz mnie tutaj zjedzą bo na złym portalu pisze ale tak mnie to rozbawiło. Wi...
źródło: comment_1651751908rnDDVt9knQ3P9TC42bKJax.jpg
  • 14
@Sin-:

Zaraz mnie tutaj zjedzą bo na złym portalu pisze ale tak mnie to rozbawiło.

Dlaczego ktokolwiek miałby Cię zjeść na portalu, który jest na tym etapie forum "Wyborczej"? :)

A post nawet całkiem-całkiem, chociaż roi się od błędów logicznych i fałszywych analogii. Na początek: wazektomia nie zawsze jest odwracalna, a nawet w przypadku takiego zabiegu prawdopodobieństwo zapłodnienia jest odwrotnie proporcjonalne do czasu który upłynął od czasu przeprowadzenia wazektomii.
@aegispolis: To "liczenie murzynów" jest teraz z Tobą w pomieszczeniu? :)
Główna w tej chwili to j*banie kacapów (i dobrze), wcześniej to był od góry do dołu antypis (też dobrze).

A j nie czuję się uciskany, nie czuję się biedny (OK - to prędzej), a już na pewno nie czuję się konserwą. Chyba że dla Ciebie konserwa to ktoś kto jest pro-choice, popiera homomałżeństwa, świeckie państwo i głosował na Czaskoskiego.
Pobierz Dutch - @aegispolis: To "liczenie murzynów" jest teraz z Tobą w pomieszczeniu? :)
Gł...
źródło: comment_1651753738nayWzy7ElbPv0mxVNi5yta.jpg
@Dutch: No i niestety jest droga ale i tak dla tych co nie planują dzieci i głośno krzyczą jak to aborcja powinna być nielegalna/zakazana uważam, że to najlepsza metoda antykoncepcji ;-). Nie wiem dlaczego jej nie zastosują bo to zdecydowana oszczędność pieniędzy niż potem ewentualne płacenie alimentów. I zniknąłby problem nienawiści do kobiet które "tak wykorzystują sytuację". Same zalety widzę.

A co do gościa to nie wiem kto to jest. Czytam
Chyba że dla Ciebie konserwa to ktoś kto jest pro-choice, popiera homomałżeństwa i głosował na Czaskoskiego.


@Dutch: I to twoje jedyne poglądy? Bo kojarzę ciebie też z bycia szurem, także tego. Mi się tłumaczyć nie musisz, jak wyrosłeś z tego, to winszuję! Ale w szoku jestem, że aż 4 znaleziska udało ci się znaleźć, które nie były onucowymi tresciami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aegispolis:

Ale w szoku jestem, że aż 4 znaleziska udało ci się znaleźć, które nie były onucowymi tresciami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Muszę się oduczyć rozmawianiami z trollami. Ale wyjaśniam - to cztery pierwsze z brzegu.

Teraz pokaż cztery z tym "liczeniem murzynów" albo "onucowymi treściami" :)

Bo kojarzę ciebie też z bycia szurem

A to prawda, w rozumieniu waszej covidiańskiej sekty z całą pewnością jestem "szurem"
@NieWiemASieWypowiem: Nie jestem lewicowcem ;-) Baa nawet mogę stać po prawej stronie i popierać aborcję wyobraź sobie. Takie buty. I jeszcze raz powtórzę to co napisałam wcześniej bo widzę, że nie przeczytałeś. Dla tych co nie planują dzieci i głośno krzyczą jak to aborcja powinna być nielegalna/zakazana uważam, że wazektomia to najlepsza metoda antykoncepcji ;-). Nie wiem dlaczego jej nie zastosują bo to zdecydowana oszczędność pieniędzy niż potem ewentualne płacenie alimentów.
@Dutch: Ja tam widzę delikatne zmiany na tym portalu bo jeszcze tak z 2 lata temu to był tutaj taki dramat, że skasowałam konto i dałam sobie spokój z tym portalem. Byłam może rok? Nie udzielałam się jakoś specjalnie (głównie tematy biznesowe i ekonomiczne) ale i tak to była porażka. Nie widziałam sensu wręcz. Teraz jest dużo lepiej dlatego wróciłam :) W sensie dalej nie jest to miejsce tolerancyjne ale już
@jash: zgadza się. Demokraci zawalili sprawę z powoływaniem sędziów i tych sędziów powołał Trump. Zobaczymy co będzie się działo w czerwcu i jaka decyzja zapadnie i co zrobią demokraci. Jestem ciekawa jak społeczeństwo będzie walczyć - czy będzie tak samo jak w Polsce? Czy może na naszym doświadczeniu czegoś się nauczyli?
Bo jak będzie jak u nas to nic to nie da. Mam nadzieję, że rozumieją "przeciwnika" i użyją dzięki temu
@Sin- Z tego co pamiętam to Obama powołał sędziego, a Republikanie w Senacie blokowali głosowanie powołując się "zwyczaj" nie powoływaniu sędziów w ostatnim roku prezydentury. Co oczywiście nie przeszkodziło Trumpowi i Republikanom wybrać sędziego na miesiąc przed wyborami.

Ciężko porównywać co z tego wyjdzie, bo jednak tam właśnie Demokraci są przy władzy, a sąd najwyższy działa jednak trochę inaczej niż nasz trybunał Julii Przylebskiej.