Wpis z mikrobloga

Ale ten #geforcenow jest świetny. Działa tak płynnie, że nie widzę absolutnie żadnej różnicy, czy gram na PC, czy w chmurze. Przy ruchu myszką nie ma żadnych wyczuwalnych opóźnień. Coś niesamowitego dla ludzi, którzy nie mają sprzętu do gier. Można sobie swobodnie grać w 4K bez kupna sprzętu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam chcę przejść Dying Light 2 i Cyberpunka, ale nie mam sprzętu do grania. Teraz odpalam Geforce Now i gram. The future is now, old man.
#nvidia
dziobnij2 - Ale ten #geforcenow jest świetny. Działa tak płynnie, że nie widzę absolu...

źródło: comment_16518072542RlVSED97MSFuYfy5oDVLK.jpg

Pobierz
  • 13
@dziobnij2 Grałem w Destiny 2, to opóźnienie było na tyle minimalne, że osobiście nie widziałem żadnej różnicy. Może do esportu się nie nadaje, ale do zwykłego grania jest w sam raz. Nawet całe KC:D przeszedłem i gdyby nie to, że za darmo można grać tylko godzinne sesje, to można zapomnieć że gra się przez chmurę.
Pod tym względem (i nie tylko) GFN całkowicie deklasuje np. #xcloud
@Jerry664: @dziobnij2: płynnie działa, owszem, zwłaszcza kursor myszki który lata po ekranie z wyczuwalnym input lagiem. Do przygodówek czy rtesów których jest bardzo mało polecam, do FPSów absolutnie nie!