Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Żartujesz switch sports jest zaje****. Jedyne dwie gry na nintendo switch od nintendo, które były słabe według mnie to warioware i game builder garage. Nintendo bawi się formatem i całkiem im dobrze to wychodzi, ilość contentu do ceny faktycznie nie jest atrakcyjna ale jakość contentu do ceny już tak, gry są niepowtarzalne. Ja kupuję na premiere.
Żartujesz switch sports jest zaje****.


@wygazowane_piwo: każdy kto grał w wii sports mówi w reckach, że switch sports jest wykastrowane w #!$%@? i nie rozumieją decyzji nintendo.

game builder garage


A to już w ogóle było conajmniej dziwne. Zrobili silnik do tworzenia gier, w którym sami musieli obchodzić włąsne ograncizenia tak w niektórych miejscach został źle zaprojektowany.
W Mario Builder 2, też dodawali za darmo b. dużo contentu


@wygazowane_piwo: o widzisz, a w
- arms,
- ring fit
- game builder garage
- nintendo labo
- mario ace
- 1, 2 switch
I pewnie innych grach nie dodawali, to na pewno tutaj dodadzą skoro w jednej innej grze dodali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


faktycznie zapomniałem o kilku słabych produkcjach nintendo,


@wygazowane_piwo: One nie są słabe. One są całkiem ok tylko bardzo mało rzeczy oferują jak na swoją cenę i tak dużego producenta. Po prostu nie tylko ty o nich zapomniałeś. Ten 1,2 switch moim zdaniem to powinien być za darmo do konsoli dodawany a to gówno kosztowało chyba 150 zł xD

ale tam nie ma nowego contentu bo nikt w to nie gra


@