Wpis z mikrobloga

Szukam kogoś kto ma doświadczenie w graniu z dzieciakami.

Dzieciak ma komputer, dla mnie natomiast platforma obojętna aczkolwiek preferuje konsole bardziej niż komputer.

Chciałbym z nim pograć przez internet w coś co go zainteresuje - obecnie jest to roblox - bardzo ciężko mi się z kolei w to gra ponieważ tam o nic nie chodzi. Dziecko ma 9 lat i wiem, że grywa w ets2 i tego nieszczęsnego robloxa. W grę wchodzi to, że zakupie mu grę lub game passa, a nie wchodzi specjalny zakup konsoli dla niego( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy ktoś z was wie lub podejrzewa jaka gra ma multi pvp lub coop, zainteresuje 9 latka i być może ma crossplay?
#ps5 #xboxseriesx #gamepass #pcmasterrace
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ale_co_to: Forza horizon jest, Halo, Fortnite. Gamepass będzie dobrym wyborem. Są tam jeszcze jakieś mniejsze coopowe gierki. Tylko jakbyś chciał gry w chmurze odpalać to musisz mieć pada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ale_co_to: gamepass to dobry pomysł, bo jest tam trochę gierek więc może coś znajdziecie co Wam siądzie:

Minecraft, Astroneer, Stardew Valley, It takes two, Minecraft Dungeons, Overcooked, Unravel 2

Z takich gier nie z gamepass do grania w każdym wieku super są lego, te starsze można dorwać za parę złotych