Wpis z mikrobloga

@throwawaypapej: na informatyce (eeia) 50% studentów uwala podstawy programowania 1, potem nie mogą przystąpić do przedmiotu podstawy programowania 2, aby na końcu nie móc przystąpić do przedmiotu systemy operacyjne 2. Poziom dość wysoki.
@throwawaypapej: na stosowanej na wftimsie podobnie jak na weeia (chyba nawet większe progi), ale ogólnie trudniej się utrzymać niż się dostać.
Jak przebrniesz przez przedmioty typu analiza matematyczna, matma dyskretna, czy systemy operacyjne to już z górki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Shumitu: Bo generalnie to nauczycielka od matmy nie pozwoliła mi podejść do rozszerzonej, więc jakby moje wejście na uczelnie wisi w powietrzu mocno. Raczej bez problemu bym się tam utrzymał, bo aktualnie chcę się uczyć, ale no to wejście mnie przeraża
A co do pp1 dużo zależy od prowadzącego możesz dostać typa który da dosyć łatwe kolokwia i zdasz a możesz dostać pewnego pana który robi bardzo ciężkie kolokwia. Analiza matematyczna do zdania ale warto przysiąść przez wakacje żeby nie było problemów (mówię jakby co o informatyce na WEEIA).