Wpis z mikrobloga

Taak! Właśnie dziś będę pierwszy raz spać w mojej własnej #nieruchomosc 72mkw z dużym ogrodem na trampolinę dla dzieciaków :-)
Całość kosztowała mnie jedynie 735,630 złotych. #kredythipoteczny wzięty na kwotę 700,000 zł, wkład własny 100.000.
Dobrze, że pracuję jako kierownik zmiany w fabryce śrubek, a moja różowa na portierni, bo by nas nie było stać na taki zakup :-)

Całe szczęście, że mam samochód, bo teraz będę musiał dojeżdżać 62 kilometry do biura, ale takie są uroki własnych czterech ścian, ale najważniejsze jest to, że przynajmniej nie będę musiał się użerać z Januszami na wynajmie :-)

Dzieciaków mieszkających z rodzicami, których nie stać na własny dom albo mieszkanie proszę o nie wypowiadanie się w tym wpisie :-)

#chwalesie #dom #budowadomu

Pobierz niochland - Taak! Właśnie dziś będę pierwszy raz spać w mojej własnej #nieruchomosc 7...
źródło: comment_16520335861DML4TK6qfwNygmc9MCt11.jpg
  • 20
@niochland: pomijając bejta, to fascynuje mnie co się kryje w głowie ludzi, robiących skarpy z geowłókniną.
u
Rozumiem jeszcze na płaskiej powierzchni - geowłóknina, walniemy parę dziur na drzewka, przysypiemy całość białym żwirkiem, jakoś to wygląda. Ale na skarpie? To już wolałbym trawę i nawet chwasty między drzewkami niż tą paskudną folię... ( _)