Wpis z mikrobloga

Drodzy Panowie, Drogie Panie,
jest poniedziałek, więc zapraszam do myślenia o planach na weekend.
Konkretnie to na sobotę.

Akcja PiP czyli Pedalarstwo i Piwo ;)

#rowerowetrojmiasto Pedalarstwo:

Data: 14.05 (sobota)
Godzina: 09:23

Miejsce zbiórki:
Forum Gdańsk

Trasa:
nudne do porzygu Żuławy do Maka w NGD

Nadszedł ten czas! Jest połowa maja, więc zapraszam wszystkich z #rowerowetrojmiasto na poszukiwania rzepaku XD
Nie można przeżyć maja bez zdjęcia w rzepaku, więc czas się wybrać na poszukiwania ładnego pola w celu #!$%@? się w nie, zrobienia kilku fotek i można jechać dalej.

Trasa raczej płaska (wiadomo, najładniejszy rzepak jest na Żuławach), tempo raczej spokojne (23-27).
Opcja druga to poszukiwanie rzepaku na Kaszubach — mniej płasko, ale chyba tam jest więcej rzepaku XD
Tempo też spokojne XD
Chyba że będą jakieś inne propozycje co do trasy, to do ustalenia.

Gwarantowane atrakcje:
- rzepak
- #wmordewind
- heheszki
- przystanek w maku w NGD

#trojmiejskiewykopiwo Piwo:

Data: 14.05 (sobota)
Godzina: 19:43

Miejsce:
pub Pułapka, ulica Straganiarska 2, 80-837 Gdańsk, S T A R Ó W K A

Nie robię rezerwacji, bo mi się nie chce, ale mam nadzieje, że jakieś miejsce się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest już względnie ciepło, więc można będzie siedzieć na zewnątrz.

Ogólnie to super duper impreza,
fantastyczna sprawa,
niezapomniane wspomnienia,
można pić dużo albo trochę albo w ogóle,
można przyjechać rowerem, hulajnogą, samochodem, moturem, zbiorkomem, na nogach,
można przyjść samemu albo z chłopakiem albo z dziewczyną albo z psem lub kotem albo ze śmiesznym pieskiem
a w razie problemu pisać i dzwonić
albo nie dzwonić, bo większość i tak nie ma mojego numeru, ale pisać można.

Wszyscy mile widziani, starzy, młodzi, grubi, chudzi, różowi, niebiescy, tęczowi, przegrywowi, przyjezdni, miejscowi i oczywiście łysi i drwale także

#gdansk #gdynia #trojmiasto #tczew #wejherowo #kartuzy #koscierzyna #rumia #reda #sopot #rowerowetrojmiasto #ruszgdansk #trojmiejskiewykopiwo #rower
Zkropkao_Na - Drodzy Panowie, Drogie Panie, 
jest poniedziałek, więc zapraszam do my...

źródło: comment_1652083995tvDc7Ho1MYqBgVwKjgKO2N.jpg

Pobierz
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zkropkao_Na: mnie niestety nie będzie, jestem już umówiony na inne spotkanie. Szkoda ze nie za tydzień w sobotę. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)