Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy i Mirabelki wiecie może kiedy mają zamiar znieść ten #!$%@? roaming w UE a mianowicie chodzi o to że będzie można korzystać z pakietu PL internetu w całej UE bo póki co te 4,18gb to jest dosłownie na pare dni przy sporadycznym korzystaniu. Biorę po 200 zł z konta i słucham państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #internet #internetmobilny #roaming #telefony #emigracja
  • 6
@joolekk: Jak jadę w trasę to nawigacja muzyka i ogólnie kontakt ze światem. Ja to chyba z 20gb bym potrzebował. Zacznij korzystać tylko z pakiety danych przez kilka dni a nie wifi to zobaczysz na ile starczy Ci te 5 GB
@krzywy_kanister: Coś gdzieś kiedyś czytałem że maja to znieść ale chyba im się nie spieszy. Co do cen w innych krajach masz racje u nas internet to jest prawie za darmo. Nie ma opcji na większy pakiet w roamingu pytałem w kilu sieciach zazwyczaj jest to 4-5 GB
@Kokos89: Do tego przydaje się bardzo eSIM w telefonie ale mianowicie. Orange Flex. Zakładasz konto nr1 aktywujesz plan za 50zł wykorzystujesz te 7GB (bez kilkudziesięciu MB) i przechodzisz na plan za 80zł licznik się resetuje i masz od nowa ale już 11,14GB a płacisz za plan tylko 80zł. W rezultacie w pierwszym miesiącu masz do dyspozycji 18GB w drugim za kolejne 80zł czyli 160zł za dwa miesiące masz na tej karcie