Wpis z mikrobloga

Po wizycie u lekarza z nurtu medycyny alternatywnej - przepisał sporo suplementów, jak o tym poczytałem, to nie wiem co o tym myśleć, trochę strach to brać. Co o tym myślicie?

vit D3 200 000 jedn,
vit A 300 000 jedn,
vit E,
vit K2Mk7
Chrom
Takotrienole Full Spectrum
Magnez
Cynk
Vit C z bioflawonoidami
Vit B1
Vit B Complex
Vit PP
Krzem
Boraks
Tauryna
Wodorowęglany
Mumio
Selen
Amber Dust
Sollesto
Koenzym Q10
CBD+CBG
Pestki moreli
Olej kokosowy
Białko konopne (ziarno konopne łuskane)
Bromelaina z papainą
DMSO

#dieta #zdrowie #suplementy #medycyna #lekarz #farmacja
  • 30
@RexMaximus: W sumie za dużo jest wypisane jedno pod drugim. Wygląda to na listę kosmiczną. Ludzie i tak wyśmieją więc bez sensu pytanie na wykopie. Tutaj dla wykopków nawet witamina C jest szarlatanstwem ¯\_(ツ)_/¯. Musiałbyś zapytać ludzi z wiedzą. Ja z tego biorę 3/4 rzeczy co masz wypisane + 10 innych jak olej z ostropestu, pestek dyni, konopny, jod itd.
Jak poczytasz bardziej niż medonet czy abczdrowie to zrozumiesz.
Jedynie w
Jedynie w tym zestawieniu bez sensu jest sam selen. Jest on zbędny w suplementwcji jeśli nie bierzesz jodu


@Bigbluee: przepisał płyn Lugola, przegapiłem i nie wpisałem go na tę listę

odeślij do jakichś źródeł, chętnie poczytam
@Bigbluee: Powinienem s też dostać info co brać codziennie najlepiej a co nie. Jedne rzeczy sie kumulują a inne nie i są wydalane.

Do tego oczywiście na raz się tego nie bierze.

Na start proponowałbym przyzwoite B50-Complex zawierające 4 pozycje z tej listy + osobno B12 oraz witaminy ADEK, cynk i oczywiście witaminę C. Najlepiej naturalną z dzikiej róży. Do tego magnez który jest zawsze potrzebny. Potem możesz kupić oleje z
zalecił 12 mg soli dziennie


@RexMaximus: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli wszystko co napisałem się zgadza. Pewnie ci co czytaja to się za głowę łapią wtf, skąd on to wiedział skoro autor nie napisał w poście a sam post autora to wg wykopu same bzdury.

Tak to jest jak się czerpie informacje z Onetu, abc zdrowie i tym podobnych ścieków to wtedy nawet witamina C jest oznaką
@RexMaximus: Temat jest bardzo złożony i szeroki. Polowa tego zestawienia co wstawiłeś powinna się znaleźc w jadłospisie każdej osoby. Reszta zaleznie od potrzeb wynikających ze schorzeń lub wynikow morfologii.
To wszystko są naczynia połączone. Tylko głupi ludzie wyśmieją tą listę. Nie ma takiego czegos jak magiczna tabletka ze wszystkim od a do z. Dymanie na kasę to jest wlasnie oferowanie takich kompleksów witaminowych w 1 kapsułce. To jest czyste szarlatanstwa. Ludzie
@alteron: Nikt cie nie zmusza do czegokolwiek. Kisnij z czego sobie chcesz. Nie wiem co to strukturyzator wody bo nie bylo o tym w żadnej polskiej ani zagranicznej książce ale jak jesteś ekspertem to wszyscy chętnie posłuchamy.