Wpis z mikrobloga

Serwus, dziś przychodzę z zapytaniem do kolarskich ekspertów. Wracam po zerwaniu ACL do sportu i wchodzę w etap który pozwala mi już jeździć na rowerze. Dotychczas jeździłem na starym krossie ale nadszedł czas na nowy sprzęt. Szukam roweru w miarę uniwersalnego, który pozwoli mi rozwinąć fajne prędkości na asfalcie ( mieszkam przy pięknej trasie Velo Dunajec) ale chciałbym żeby był w miarę uniwersalny i pozwolił także jeździć po drogach szutrowych itd. Polecono mi CUBE 580050 NUROAD. Czy jest to dobry wybór w tym budżecie czy może polecacie coś innego?
#rower
Pobierz respy - Serwus, dziś przychodzę z zapytaniem do kolarskich ekspertów. Wracam po zerwa...
źródło: comment_1652197170Ieoc6IIhfhFHZkUvqK1aUH.jpg
  • 9
@respy: Nie jest to najlepszy osprzęt w tej cenie, ale niestety patrząc na dostępność nie można zbyt wybrzydzać. Kilka mirków ostatnio kupiło dokładnie ten rower i mówili, że są zadowoleni, z resztą może Ci coś więcej powiedzą jak masz jakieś obawy.

@RunningMan @lubaxd
@respy: mam go od pazdziernika, chcialem wersje pro ale trzebaby czekac, zrobilem okolo 1kkm, niestety narazie stoi bo w marcu skrecilem kostkę :(, tak jak mowi poprzednik jesli chodzi o osprzet nie najlepszy za te cenę, ale ja nie mam zastrzezen do clarisa, hamulce tez w porzadku, dojezdzam nim czasem 13km do pracy, a tak to wycieczki 50-100km i jest dla mnie super wygodny, no i kocham to malowanie :D
Pobierz A1b2c4 - @respy: mam go od pazdziernika, chcialem wersje pro ale trzebaby czekac, zro...
źródło: comment_1652198495XgfDBghcYaCZJa2j3uxLJi.jpg
@respy: Mam go od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Pozycja w sam raz nie jest super sportowa ale też nie jest to trekking. Hamulce słabe ale to bez hydrauliki i tak nie będzie dużo lepiej. A claris jest ok nie tłucze się praktycznie wcale. Szczególnie jak masz duży blat z przodu i łańcuch jest trochę bardziej napięty. Też chciałem pro ale nigdzie nie było a nie będę czekał na rower w