Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem testować kilka zapachów od Amouage, a mianowicię: Interlude, Interlude Black Iris, Myth, Reflection, Jubilation, Sunshine oraz Epic, nie wiem co jest ze mną nie tak, ale żaden mi nie podchodzi, w pewnym momencie już nie wiedziałem w którym kierunku powinienem iść, by znaleźć coś co mi się bardzo spodoba.

Nadal szukam czegoś do około 800 złotych za 100 ml, zapachy które mi najbardziej się spodobały oraz które mam w kolekcji to: Dior Eau Sauvage Parfum, Versace Eros Parfum, Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum, Dior Homme Intense, Armani SWY Intensly, przepięknym dla mnie zapachem jest 1 Milllion Parfum. W D i S wąchałem chyba już wszystko co się da, oprócz ochroniarza. W perfumeriach potencjalnie spodobały mi się: Dior Sauvage Elixir, Armani Code Absolu, ale muszę jeszcze popróbować. Nie chcę wydawać nie wiadomo ile na zamawianie próbek, bo i tak już wiele na to poszło. Czy macie jeszcze jakieś fajne propozycje zapachów? Z tego, co widzę, chyba powinienem celować w moim przypadku w zapachy słodkie.

#perfumy
  • 4