Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja widzę tę korelację że SUV = debil za kółkiem? Serio za 80% idiotycznych zachowań na drodze odpowiadają kierowcy SUVów. W mieście i na autostradzie to samo. W ciągu 6 lat 2 idiotów w SUVie rozwaliło mi auto (oczywiście w obu przypadkach ich wina). Od miesiąca mam taką rozrywkę że jak jest jeden pas to specjalnie jadę 45-50 km/h po mieście i mam radochę jak pajac w SUVie za mną siedzi na zderzaku i się frustruje :) I na koniec zanim napiszecie "też chciałbyś mieć SUVa tylko cię nie stać" właśnie kupuję auto za 170 tys. i to nie w lizingu. I oczywiście nie SUV. #motoryzacja
  • 10
@EditorKT: ja bardziej spotykam się z debilami w złomiastych BMW. Jeżeli chodzi o kierowców SUV'ów to zazwyczaj na parkingu stoją krzywo albo stają na dwóch miejscach (w sensie stają na linii i po obu stronach mają jeszcze pół miejsca)
@EditorKT zastanówmy się najpierw po co komu SUV...
Bezsensowny duży samochód imitujący terenówkę, z #!$%@? spalaniem
Jedyny argument jaki się usłyszy, że jest bezpieczniej, bo jako debil za kółkiem suva z racji gabarytów mniej Ci się stanie jak puerdolniesz w inną osobówkę

A klasyk to źle wyregulowane światła, aby przypadkiem innym autom po lusterkach dawać. Albo prosto w oczy

Ehhh, niestety masz rację, że to debile