Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakieś protipy na napisanie #pracamagisterska? 31 lvl here; po wielu latach przerwy postanowiłem zrobić sobie mgra dla papierka. Myślałem głupi, że to coś pomoże mi w karierze zawodowej xD. Kierunek zgodny z pracą, ale inny niż kończyłem na pierwszym stopniu. Dość szybko okazało się, że na zajęciach nic ciekawego nie ma, a sama decyzja o podjęciu studiów to głupota. Ale jakoś postanowiłem to ciągnąć, tym bardziej że wydałem już hajs i były to zaoczne w trybie zdalnym, więc łatwo można było ściągnąć. No i udało mi się prześlizgnąć do końca, ale magisterki poza wyborem tematu nie ruszyłem. Jakieś protipy jak to gunwo napisać, ale coś innego niż "zepnij dupę"? Przyznam się, bardzo wypadłem z wprawy jeżeli chodzi o pisanie takich rzeczy; zresztą z napisaniem poprzedniej pracy też się męczyłem. Od razu mówię, nie nastawiam się na napisanie tego w miesiąc, nawet wolałbym obronić się we wrześniu, bo legitka dłużej ważna by była i nie musiałbym kombinować z jej "zgubieniem".

#magisterka #studia #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6278c750b2e4a3f18943c69a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Zaczynasz od rozmowy z promotorem co ma być w tej pracy zawarte. Potem towarzysz na podstawie tych wskazówek zgrubny spis treści i konsekwentnie codziennie uzupełniasz chociaż po jednej stronie bez wymówek typu trzeba posprzątać mieszkanie trzeci raz tego dnia czy odwiedzić psy ze schroniska, bo akurat serduszko tak każe.

Do pracy polecam program work rave, który przypomina o robieniu krótkich przerw od kompa co znacząco wydłuża ochotę na pisanie i
@AnonimoweMirkoWyznania: zrób plan pracy, potem zrób bazę danych literatury, głównie artykuły z neta, najlepiej po angielsku lub innym obcym języku i potem lecisz z tematem i co drugi akapit to kopiuj wklej z artykułu tylko przetłumaczony do tego dajesz przypis żeby nie było i tak strona po stronie. dość istotny element to ta literatura bo jak nie będzie z czego czerpać to się zajedziesz a jak trafisz na dobry artykuł co