Wpis z mikrobloga

@fxd_: nigdy nie grałem w kamapnie więc kupując miesiąc temu zaczałem od prostych rozgrywek ja vs jeden zamek i poziomy trudnosci w góre. Chyba i tak jednak wygrywa tutaj gra z drugim człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@fxd_: necro, isra, boostujesz nekromancję robisz #!$%@? szkieletów, olewasz zombiaki i zjawy, do końca pierwszego tygodnia wampirzy dworek, zajebiście jak zrobisz ulepszony. Srasz wampiry, koniecznie tylko te ulepszone bo one ci zmartwychwstają same, jak atakują żywego przeciwnika.
Szkielety jako mięso i rozpoznanie bojem, wampiry przy słabszych przeciwnikach rush na kogokolwiek blisko.

Potem dodajesz lisze bo jako jedyne w necro strzelają- to szklana armata ale jak jest ich dużo to strzelasz w
Dziel słabsze jednostki na tzw. tokeny. Jak masz wolne sloty w armii, to podziel główny stack np. centaura na 1 jednostkę na każde wolne pole. Przydadzą się do ściągania kontrataków, albo wystawiania w przód i baitowania wrogich jednostek. Wystawiasz „jedynkę”, a głównych stackiem atakujesz.

Twój bohater ma tyle ruchu na początku dnia, ile ma najmniej szybkości jednostka w jego armii. Jeśli będziesz miał możliwość, kończąc turę w zamku, albo stojąc na kopalni,
Nie spiesz się z rozbudową ekonomii w zamku. Lepiej jest mieć nadmiar jednostek, których nie możesz wykupić, niż za dużo złota.

Każde zajęte legowisko (budynek na mapie w którym możesz kupić jednostki) daje +1 do przyrostu tej jednostki w odpowiednim zamku. Tak jak jeden więcej troglodyta nie robi różnicy, tak 1 więcej wampir już tak.

Jeśli chcesz użyć obiektu na mapie, a już na nim stoi hirek, to wystarczy wcisnąć spacje.

Im