Wpis z mikrobloga

#feels
Ehhh #!$%@?... Dawno nie poczułem się tak smutno jak teraz, kiedy matka oświadczyła mi, po przeszukaniu całego strychu, że #!$%@? moje wszystkie tazo #pokemon
Wiem, że to błahy powód, ale to był największy skarb mojego dzieciństwa. Mega jarałem się pokemonami, a w domu nigdy się nie przelewało. Nie udało mi się 'złapać ich wszystkich', ale miałem ich sporo.
Teraz, po latach, moja córka złapała taką samą zajawkę na pokemony jak ja kiedyś, a ja oglądam razem z nią wszystkie odcinki i mam jeszcze większą radochę.
Myślałem, że dam jej moje stare tazosy i sprawię jej mega frajdę, sam czując przy tym niesamowitą nostalgię. A tu #!$%@?.
Już pomijam fakt, że na tym #!$%@? strychu stoją takie artefakty jak telewizor zepsuty od 20lat. Bo się może przydać. Ehhh #!$%@?...
  • 5
@boyano: #!$%@? na ich zbieractwo. Niby widziałem można podróbki tych tazosów kupić na alliexpress, ale to nie to samo. Po prostu miałem do tego mega sentyment i fajnie byłoby przekazać je córce. A tu taki #!$%@?.
@Jazon rozumiem. Sam nie jestem zbieraczem ale moja żona jest i ma mnustwo bezużytecznych gratów. Ale lata pracy przynoszą efekty i w żółwim tempie się pozbywamy niektórych rzeczy sam nie jestem dla niej drastyczny ali nie wyrzucam nic bez konsultacji w końcu to jej złom
@Jazon: Jak czytam albo słucham jak ktoś #!$%@?ł jakieś nieswoje rzeczy... najczęściej właśnie rodzice to mam ochotę pójść i napierd**** - i to mówię dosłownie, aż mnie rwie, a jestem bardzo spokojnym człowiekiem. Nie ogarniam, jak tak można i co tacy ludzie mają głowach.

A ta chęć bierze się chyba z tego, że do dziś mnie boli sprawa z dzieciństwa, jak przyjechała babcia na tydzień czy dwa i miała takiego #!$%@?
@DanteTooMayCry: no ja mam 30lat, a smutno mi jak bym dzieciakiem dalej był. Tym bardziej, że na strychu pełno #!$%@? gratów. Stara trzyma wszystkie moje zeszyty od 1 podstawówki. Ale tam zawsze był kult #!$%@?, a nie zainteresowań.