Wpis z mikrobloga

@Cryptonerd_io: Nie, no nie szokujmy. Wpis miał charakter panikarski i prowokacyjny, ze tak powiem. Realnie, to w czwartek lecę na filipiny i nie dość, ze mam kasę w $ na kilka miesięcy pobytu, to rusza tam turystyka, wiec będę uczył ludzi nurkowania, a taka praca, to mi nawet odpowiada hehe, wiec delikatnie mówiąc, tragedii nie ma.
@Cryptonerd_io: Nie mam zobowiązań, wiec się bujam po świecie. Zycie w Afryce, czy w Azji często jest tańsze niż w Polsce. Wcześniej musiałem wracać do europy, żeby zatankować portfel. Zawsze szukałem jakiejś opcji, żeby praca przez internet pozwalała mi siedzieć, w dziwnych miejscach do oporu, no i bingo- krypto mi to dało. Dlatego, tez zrobiłem kursy instruktora nurkowania, bo z zasady- tam, gdzie dużo ludzi nurkuje jest fajnie i cieplo :))
@wfm125m: i ja czasem tez- przed covidem, przyjeżdżało do nas trochę ruskich, a ze trochę po rusku gadam, to ja czasem ich przejmowałem. Teraz kiedy zadzwoniłem, że wracam, ucieszyli się, ze jak ruscy przyjadą, to będzie instruktor. Stwierdziłem, ze ok, ale ze mną każdy z nich będzie miał tylko jedno nurkowanie niestety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Obruni: dajesz do Kapsztadu, nurkowanie z rekinami musi być zajebiste. Życie tańsze niż w PL, tylko trochę niebezpiecznie. Ja się zakochałem w RPA, ale jeszcze chce trochę pożyć i trza dzieci odchować¯\_(ツ)_/¯
@wfm125m: nurkowałem z rekinami w Mozambiku, zaraz przy granicy z RPA. Fajne zwierzaki. Na dodatek, w Mozambiku nie przejmują się jakoś przesadnie względami bezpieczeństwa, wiec wisisz w niebieskim oceanie, bez klatki a wokół ciebie kilkanaście rekinów podpływa na metr, żeby się przyjrzeć, co to do nich zawitało.
@anhelinabibino: @Cryptonerd_io: Właśnie, czemu ta biedra zawsze? Bez obrazy @anhelinabibino , wiem, że podałeś to jako pewien symbol. Ja mam tak, ze mam prawo jazdy C+E i to zawsze będzie mój backup, dla mnie to nie obciach znowu zostać tirmenem. Gdyby mi sie wszystko posypało, to w UK, Kanadzie, Holandii, zarobie te 4.5kE choćby skały srały, czyli i tak, mogę jeździć po wyspach hulagula. Tyle, ze nie cały czas, a
@emjot86: ten świat jest dziwny. Dla mnie jesteś moim dobrym kumplem, choć nigdy nie spotkaliśmy się, ale obaj wyrabiamy sobie zdanie, o interlokutorze jedynie czytając wpisy i komentarze. Tak tez można ocenić, czy ktoś nam odpowiada, czy nie. W Polsce robi się ślicznie, ach jak mi się podoba, ale ja nie usiedzę w jednym miejscu. Przyleciałem z Zanzibaru po pol roku, głównie po to, żeby pomoc ludziom z Ukrainy, zrobiłem co
@emjot86: hej, na iron to była beka, Nie pamiętam szczegółów, ale tam było APY jakiś pierdylion %,. Ja po Twoim cynku farmlem i zrzucałem zyski, jak się nie mylę co kilka godzin, bo widziałem, ze to przesada jest. Na koniec kiedy iron padło, bylem od ciula do przodu. Do tego stopnia, ze na koniec kiedy to juz było śmieciowe wrzuciłem w to 1k$, z myślą, że może jakiś cud, no cud
@emjot86: mało tego zdaje się wtedy pisałem Ci , że masz u mnie kurs nurkowania w ramach wdzięczności, ja pamiętam co obiecam :). A poza wszystkim, weź #!$%@? nie mów, ze jeśli traderowi podsuniesz temat, który wyjdzie, albo nie, to masz poczucie winy?? Czy ja, czy Ty dajemy sobie wzajemnie cynk, a co ja z tym zrobię, to już moje wyczucie. Nie dajesz cynku cioci na imieninach, która nie ma pojęcia