Wpis z mikrobloga

Kurcze, skoro dałem radę napisać o tym filmie bez przekleństw, to teraz też powinienem to zrobić, bo wystarczy skopiować to co napisałem, trochę rozwinąć i będzie git...
NO #!$%@? NIEKONIECZNIE, PONIEWAŻ CO ZA #!$%@? TWÓRCY MOGLI UMIEŚCIĆ RETROGAMING ORAZ GORE I TO #!$%@?Ć? NO #!$%@? JAK?

"Choose or Die" (2022) - powinienem wam teraz napisać coś mało znaczącego, jak to zwykle bywa w tym akapicie, to jednak postanowiłem się zmienić, a raczej zmienić na moment.
Spójrzcie na scenę, w której dziewczyna siedzi w kącie, przegląda internety, a do tego została obsłużona przez kelnerkę - miód, cud i malina.
Miło, a jednak nie, ponieważ bohaterka podczas przysypiania spogląda na ekran laptopa i widzi "Ma przestać czy nie", po czym kelnerka zaczyna tłuc szklanki.
Kobita pisze, że ma przestać, po czym dostaje kolejną wiadomość, w której jest pytanie "Czy powinna to posprzątać?", wtedy woisuje tak i niewiasta w fartuchu klęczy przed tymi rozbitymi naczyniami i mimo własnej woli zaczyna jeść to szkło - po czym na ekranie pokazuje się "Zadanie wykonane, kolejny etap jutro".

Bohaterka znalazła grę, która zmusza ją do naprawdę tragicznych decyzji.

Teraz powinienem #!$%@?ć i odradzać, ale zamiast tego, postanowiłem dać wam poradnik jak to wszystko obejrzeć, o ile jesteście fanami gore.

Oglądasz klimatyczny wstęp, potem przez chwilę oglądasz jak dziewczyna, która po pracy wygląda na czterdzieści lat, zmienia się na taką, która ma ich dwadzieścia poznaje tę grę, po czym automatycznie przewijaj to do pierwszego retro poziomu - no chyba, że lubisz słuchać o tym, iż młoda mulatka pracuje nocami, bo jej mama ma raka, a do tego są biedni i w slumsach mieszkają, to wtedy weź sobie to całe oglądaj - potem leć przewijaj do kolejnych poziomów, a w momencie, gdy bohaterka dostanie smsa, że czeka ją walka z "bossem", to oglądaj do końca.
Chyba zamiast tego, to najpierw powinienem napisać o tym, że jestem "rasistą", który ma już dość multikulti na netflixie, od którego chce się rzygać, ale wtedy nikt mojego poradnika by nie przeczytał.

Tak poważnie, jeśli trailery lub moje pisanie sprawiło, ze chcesz obejrzeć to coś o grze z lat 80, to wykorzystaj mój poradnik,
jeśli jednak gry i gore, to nie twoja bajka, to uciekaj oraz cała reszta niech też ucieka.

PS Wołam ludzi, którzy tego chcieli @matkaPewnegoMirka, @Abstrakt, @Cancer84, @przemu321, @JagniecymFuterkiemWalekPokryty, @Huevos, @laxmanCR7, @Tekedo, @Wozyack, @dwiekupy11, @aktez98, @djgrs, @wykopowy_brukselek, @senkju, @BigKahunaDick @NDSS @slonio121, @wowo098, @BoloMaster jeśli ktoś nowy chce być wołany, to zaplusujcie dany komentarz

Pozdrawia retro Janusz - #filmowyjanusz

#netflix #retrogaming #filmnawieczor #film
Pobierz hacerking - Kurcze, skoro dałem radę napisać o tym filmie bez przekleństw, to teraz t...
źródło: comment_1652374888SnOsikPSA8UbsCHgQ4oqW7.jpg
  • 5