Wpis z mikrobloga

Dasz radę, ale nie lekceważ łuku:D Ja zlekceważyłem i zahaczylem o podstawe pacholka i do widzenia ;p Ale teraz już mam prawko i egzamin jest prostszy niż jazda codzienna :D
@ryceszzz: Jak zawsze można liczyć na mirków. Nie zawiodłem się ;D

@Mikolajson: Najbardziej to się teorii boję. Niby wszystko wiem, ale niektóre sytuacje i pytania sprawiają mi trudność. Jestem dobrej myśli. Ostatnio jak byłem na WORDzie z instruktorem, nie wiem dlaczego, ale jak zobaczyłem te wszystkie osoby siedzące ze smutnymi minami, jakby czekali na wyrok to zachciało mi się śmiać. I tak sobie hasałem przez korytarz uśmiechnięty od ucha do
@krzyzak333: Ja na poprawce siedziałem na korytarzu z ludźmi, którzy zdawali ponad 10 razy to miałem też ciekawą atmosferę;D a nie ma co się stresować, bo tylko sobie sam szkodzisz. I mam radę od mojego znajomego, na placu włącz światła, bo kolega zapomniał xD
@Mikolajson: Nie ma obowiązku włączania świateł w Yarisach, bo mają automatycznie włączane do jazdy dziennej. Jeżeli jest zła pogoda, to co innego, egzaminator też może poprosić o włączenie świateł mijania.