Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/6655715/zabojstwo-na-nowym-swiecie-policja-publikuje-wizerunek-poszukiwanego/
Rozwala mnie to nadawanie mistycznego charakteru losowego zabójstwa, oczywiście tylko dlatego, że pojawił się wątek ukraiński xD Pozostałe zabójstwa które miały miejsce w ostatnim tygodniu nie zasługują na główną z płomieniem bo nie pojawia się w nich wątek ukraiński xD

Śmierć Polaka z rąk Ukraińca to wieka tragedia, śmierć Polaka z rąk Polaka to statystyka xD

#neuropa #bekazwykopkow #ukraina #warszawa
  • 15
@NaczelnyWoody Ja to wykopałem, bo widać m0rde tego patusa, ale w sumie rzeczywiście komfiarze i im podobni zrobili sobie z tego kolejny powód do nagonki, typowe po trupach do celu i moralne dno.
@#!$%@?: Lub śmierć Rosjanina z rak Rosjanina lub Ukraińca z rak Ukraińca - człowiek zabił człowieka i tyle.
No ale łykopki jak to łykopki xD uruchamiają im się ksenofobiczne instynkty i ważne są tylko zabójstwa w których jakiś obcokrajowiec zabije Polaka xD ale jak Polak Polaka zabije to już nie ma płomienia na głównej bo takie zabójstwo nie jest ważne i się nie klika xD
@NaczelnyWoody: logika wykopków jak zawsze na najwyższym poziomie: nagrywający mówi po ukraińsku (chociaż to podobno rosyjski), że przekaże nagranie policji co jest niezbitym dowodem na to, że agresorami byli Ukraińcy a pewnie w ogóle jego ziomki… co tam sapiesz lewaku? Ze prokuratura mówi ze najprawdopodobniej w zdarzeniu nie uczestniczyli obcokrajowcy? Ze odciągany napastnik każe jakiejś „#!$%@?” się puścić?
Mam mocne dowody na poparcie swojej tezy w postaci randomowego tweeta z konta