Wpis z mikrobloga

Prawica oczywiście zesrała się i śmierdzi. News o tych mordercach żyłby max 24 godziny, gdyby byli Polakami. Haha beka dzień jak co dzień w Krakowie.

Ale nie są. Są obcokrajowcami. Pewnie Ukraińcami, więc trzeba się trochę powyżywać.
Nie wspominając, że to idealna pożywka dla rosyjskiej propagandy. Wywołanie niepokojów między Polakami, a ponad 3 milionami Ukraińców w Polsce idealnie zdestabilizowało by nasz kraj (i już to robi).

Na Twitterze pojawiają się komentarze typu krew za krew.


Jesteście k... obrzydliwi przez własną głupotę.
Nie bądźcie.

#wojna #ukraina #neuropa #bekazprawakow
źródło: comment_1652430230VupQzJNxlJw4l9OgQ4ABzv.jpg
  • 40
@EvilToy: A najlepsze w tym wszystkim jest to że polski nierząd oczywiście zleje i zlekceważy to zorganizowane szczucie i za rok będziemy żyli w skonfliktowanym etnicznie kraju, nawet tutaj niektóre neuropki lekceważą to pisząc - aaa to tylko zwykłe szury xD
Te szury mają zasięgi na FB a pod jakimkolwiek tematem dotyczącym Ukrainy w dowolnym miejscu już teraz można obserwować falę antyukraińskich postów xD
Oczywiście wszystkie typu "Baśka z warzywnioka mi
przeczytalem i dajej twierdzę, że Ty i Twój kolega z neuropy szurszur nie rozumiecie jak to działa.


@MrPerfetc: widocznie dalej nie rozumiesz. Polska prawica od lat jest prorosyjska, to już wielowiekowa tradycja, która zaczęła się od konfederacji targowickiej. Być może o tym nie wiesz, ale było to ugrupowanie koscielno-konserwatywne. Później prawica przez wiele lat przytulała się do Rosji, całe szczęście PiS ma osobistą urazę do kacaplandu, ale już np narodowcy czy
@Bounty: A zastanowiłeś się zanim napisałeś ten komentarz, dlaczego ludzi zawsze bardziej rusza kiedy zbrodnię popełnia ktoś obcy, bo może to Ty czegos nie rozumiesz i podstawiasz to pod narrację którą żyjesz?
@NaczelnyWoody: A kim Ty jesteś żeby decydować co jest normalne a co nie jest. Mowienie komuś co ma myśleć i czuć jest teraz postępowe i cywilizowane?
@MrPerfetc: A widzisz jakąś logikę w nadawaniu "mistycyzmu" losowego zabójstwa tylko dlatego że są podejrzenia że zabił obcokrajowiec? Jak to jest że jak obcokrajowiec zabije Polaka to jest główna z płomieniem a jak Polak Polaka zabije to nie ma tematu? xD Czym się różni zabójstwo Polaka z rąk obcokrajowca od zabójstwa Polaka z rąk Polaka? Niczym, ale na łykopie jak widać są zabójstwa ważne i nie ważne xD Gdzie tu widzisz
@NaczelnyWoody: To jaskiniowe myślenie sprawdza się doskonale w rodzinie, pracy, społecznościach sąsiedzkich do dziś. Idę o zakład, że jeśli ktoś obcy pojawi się w Twojej pracy tam gdzie nie powinien, czy zacznie sie kręcić po okolicy w której mieszkasz to od razu to zauważysz. Tak działają nasze mózgi i Twój jesli działa prawidłowo też.
Ku zaskoczeniu prawej części przypomnę, że w Polsce morderstwa zdążały się od zawsze.


@EvilToy:
Ale od niedawna są bardzo rzadkim zjawiskiem, nawet rzadszym niż w większości państw Europy zachodniej. I ja bardzo bym chciał, żeby tak zostało.
@EvilToy: nie jesteś lepszy niż "Narodowy Lublin" sam śmierdzisz. Też mogę wziać jakiegoś lewicowego #!$%@? z internetu i kląć na lewicę. Chcesz walczyć z prososyjską=anyukraińską prowokacją to po co powielasz jej treść? Żeby mieć pretekst zwyzywać jakichś innych ludzi na wykopie?
@Nie-mam: Nie trzeba być we wszystkim prorosyjskim ani nawet być nim świadomie - Rosji chodzi o pewne elementy, a skłócanie PL z Bruksela, walka ideologiczna z Zachodem to osłabianie pozycji Polski i to było na rekę Rosji.
@szurszur: Francuzi i Niemcy sprzedawali Rosjanom uzbrojenie pomimo sankcji. Niemcy i Francuzi na pewno byli proputinowscy i Nord Streamy to potwierdzają. Konflikt o Nord Steam (a więc i o węgiel) wcale nie jest w interesie Putina.
@Nie-mam: Ale ja nie maiłem na mysli konfliktu o NS2, ale spory o praworzadnosc, wzorowane na rosyjskim systemie wykorzystanie mediów oraz przejetego aparatu panstwowego do zabetonowania władzy plus pozycjonowanie przez lata Zachodu jako wroga Polski. Przeicęz jeszcze kilka miesiecy były doneisienia, żeniektórzy ideolodzy z kregów władzy jako zło widża Zachód, a Rosja to sojusznik, bo im walka z lgbt weszła za mocno.
@Kempes: Tak. Specjalistyczne tablety do namierzania artylerii i celowniki termowizyjne to BTRów i czołgów. To są narzędzia które umożliwiły Rosjanom skuteczne mordowanie żołnierzy, cywili oraz niszczenie infrastruktury, szczególnie cywilnej. Ale to nie jest broń. Cyniczne.
@Rejetn: Nie, ja tylko stosuje reotryke jaks stosuje prawica takze na wykopie. Wtedy nastpeuje szok i zaprzeczenie prawaków, bo okazuje się, że to co robia jest jeszcze gorsze niż to co u innych oni oksreslaja jako zdrade Ojczyzny itp.
Wtfff, gdyby było mniej Polaków to też by wiele morderstw nie było


@EvilToy: no to samo napisałem w zasadzie. Im większa liczba ludności tym więcej przestępstw (oczywiście w skali kraju bo pomiędzy krajami jest różnica)

A co ma na celu takie gadanie? Nie wiem, nie ja jestem autorem tych postów, ale myślę że chodzi o ochłodzenie hurraoptymizmu polaków? Że razem z 3 milionami ukraińców przyjdą przestępstwa, choroby ( w tym hiv,
ale fakt jest taki, że gdyby tych ukraińców nie było to tego morderstwa też by nie było.


@Szczuroskoczek_: gdyby babcia miała skrzydła to by latała xD
Chodź byś się zesrał to Polska potrzebuje imigrantów i żadne #!$%@? tego nie zmieni, bo żaden z was nie zamierza trzaskać z 10 kaszojadów by wywołać boom demograficzny w Polsce
@NaczelnyWoody: jakich nas? Do kogo się zwracasz? A może "zwracacie" skoro rozmawiamy w liczbie mnogiej?

A co do demografii to masz na myśli ZUS? To jest piramida finansowa, gdzie pracujących musi być kilka razy więcej niż pobierających świadczenia. A co za tym idzie liczba pracujących powinna się podwajać co pokolenie co w ciągu kilkuset lat dało by nam potrzebę kilku miliardów pracujących xd

Może lepiej żeby ta piramida upadła szybciej niż