Wpis z mikrobloga

@xtedek to sample nieaktualnych kolekcji z wystaw. Stąd najczęściej mam 6-8 płytek o takich samych wymiarach ale w różnym kolorze. Wyjątek stanowią płytki dąb sonoma z lewej strony zdjęcia - zostało mi 1,5 paczki po remoncie korytarza w domu. Nie robię fuszek po ludziach generalnie bo nie mam na to czasu. Zawodowo pracuje zupełnie inaczej.
@skaza: o kolego mam super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złoty

W tym domu nikt nie mieszka więc po co mam wydawać 6-7k na płytki skoro mam za darmo?
@vlodek2532 mogłes zamiast na rękawice wydać na pożądną podłogę, teraz zrobiłeś sobie dodatkowe koszta na przyszłość, jak ci się odmieni standard wartości.
@skaza: typie ten dom służy mi jako magazynek na chemię, przechowywalnia rowerów i kuchnia na czas grilla żeby nie latać na piętro po schodach. Miałem go rozebrać ale taniej wychodzi wyremontować w ten sposób. Tak samo wstawiona jest tu pralka bo cyk wychodzę na dwór i się ciuchy an sznurku suszą a nie z mokrym pranie po domu po schodach łazić.