Wpis z mikrobloga

@ArturBinkowski: Nie ma się co śmiać. W 2014 Jackiewicz tak robił wagę do walki z Branco. Dzień przed brakowało mi kilka kiologramów i biegał po schodach w hotelu na przemian z prysznicami. Opowiadał kiedyś o tym w wywiadzie dla RingPolska. Był tak #!$%@?, że nie miał siły już siedzieć pod prysznicem, bo spadał z krzesła. Na koniec spał w czapce i kurtce, pod podwójną pościelą przy włączonym na maksa nawiewie.
@Brygadzistaziomek Człowieku nie masz absolutnie pojęcia o czym mówisz xDDD ... Daniel Cormier mistrz UFC ma o GIGANTYCZNIE większy BF od Murana i zwakowal pas półciężkiej czyli do 93 kg bo nie był w stanie robić wagi . Powiedz mu też że nie ma pojęcia o robieniu wagi i wystarczy bieżnia xD
@Pryshlyak Pan na zdjęciu reprezentuje chyba twój poziom inteligencji.Nikt nie biega podczas robienia wagi bo ten organizm już jest wykończony i fizycznie nie jesteś w stanie go zrobić . Bieganie doprowadzi do wyrzutu KORTYZOLU który jeszcze bardziej zatrzyma ci wode w organizmie więc by zbić początkową wodę podaje się diuretyki . Idź zrób cardio przez parę godzin i zobacz jak po godzinie waga stanie w miejscu :)
@Pryshlyak Brak słów ty naprawdę nie masz pojęcia o czym mówisz. Wejdź sobie w mój profil na wykopie i zobacz jak kompletnie nie mam wiedzy i jak naturalnie zbiłem wagę :) . Moje dane masz możesz sobie sprawdzić wszystko. Podawanie przykładu Jackiewicza pokazuje jak kompletnie nie masz pojęcia o czym mówisz...