Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie trać czasu na kobiety z następującymi wadami (co najmniej dwie z poniższej listy lub jedna poważna wada):
- Kłopoty z głową. Kobieca psychika jest znacznie stabilniejsza niż męska, ale jeśli dach przecieka, wszystko jest popieprzone. Schizoidalny chan może przejść do remisji, ale okresowo się pogarsza. Nie potrzebujesz tego.
- Nie akceptuję twojego pojawienia się tutaj. „Jestem gruby, jestem przerażający” nie doprowadzi do dobra. Będzie narzekać do późnej starości. I chcę iść pod nóż z powodu nosa, uszu, wyciętych oczu i innych bzdur.
- Problemy zdrowotne. Jeśli w wieku 20-25-30 lat ma już nadciśnienie, żylaki, obrzęki i przeszły cztery operacje, to nie od razu. Ułomna kobieta będzie tylko jęczeć i cierpieć. Ciąża i poród w końcu nadszarpną jej zdrowie, czego oczywiście będziesz winny. #!$%@?ć.
- Żebrak. Nie potrzebuje milionów i mercedesa, ale przydałoby się mieć zapas pieniędzy na deszczowy dzień i jakiś zakątek.
- Leniwy. Nie sprząta domu, nie gotuje, jeździ tylko taksówką, kłamie i ogląda tiktok.
- Zbyt aktywny. W drugą stronę też jest źle. Kiedy idzie na trzy odcinki, bujany, artysta, uwielbia też spływy kajakowe i jeździ raz na dwa tygodnie do cioci Pole w Riazaniu na 1000 km, to szybko się znudzi, jeśli nie jesteś ultraekstrowertykiem.
- Niepełna rodzina. Rodzina matki i babci nauczy Cię, jak najlepiej w ciągu roku rozbić małżeństwo i wychować z dziecka typowego wykopka.
- Wneszka. Jeśli jest adeptką metrowych pazurów, rzęs, zastrzyków w usta i laserowego nanopeelingu, a nawet uwielbia tatuaże, to jest to żonkil, a z takim to już przeszłość.
- Alkohol i substancje. Znak wysokiego latającego, pijanego / naćpanego lub po prostu zdolnego do skakania na dowolnego #!$%@?, nieskrępowanego w życiu.
- Głupota. Myli Krasnodar z Krasnojarskiem, na lewo i prawo, i skończyła szkołę przed trzema lub dwoma - pieprzyć to.

#przegryw #gehenna #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627c2503c86843cb72f8d0aa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie trać czasu na kobiety z następu...

źródło: comment_1652482677AWi8b1hDm5X1GkY8cHBFOQ.jpg

Pobierz
  • 3
I chcę iść pod nóż z powodu nosa, uszu, wyciętych oczu i innych bzdur.

Jeśli jest adeptką metrowych pazurów, rzęs, zastrzyków w usta i laserowego nanopeelingu


@AnonimoweMirkoWyznania: Trudno mi się zgodzić z powyższym. Kobieta naturalnie ładna w 9/10 przypadków od najmłodszych lat ma pompowane ego przez spermiarzy i nie myśli w sposób, który rokuje w relacji długodystansowej. Za to osoba z wadami, która takie wady wyeliminowała dzięki medycynie, musiała do tego