Wpis z mikrobloga

Dobry deal z odbiorem w moim mieście na taki zestaw Talismana za 750.
Całość jak dopiero wyjęta z folii, podobno było raz rozłożone. Sam mam spory zestaw Talismana i ten jest dla koleżanki. Ponoć byli inni chętni, ale się targowali, a jak dla mnie przy obecnych cenach podstawki i dodatków średnio po 250 za pudło to naprawdę dobra cena.

#planszowki #gryplanszowe #grybezpradu
Pobierz CKNorek - Dobry deal z odbiorem w moim mieście na taki zestaw Talismana za 750.
Cało...
źródło: comment_1652506843wexhoMoeshZq1JWiKhyyyi.jpg
  • 20
@pekak: nawet poniżej 200 chodziła, za swoją nówkę dałem chyba ze 160-180, a duże dodatki chodziły po 150. Swój komplet tego co chciałem kupiłem kilka lat temu w normalnych pieniądzach.
@CKNorek gratuluję zakupu. Ceny rzeczywiście masakra, co jakiś czas dokupywałem nowy dodatek chociaż gram mało, a tu teraz taki zonk. Ale mam 4 małe dodatki i podziemia, to tego mi już nikt nie odbierze ( ͡º ͜ʖ͡º) zazdro miasta!
@pekak: ale pisałem, że to dla kumpeli, ja swój zestaw mam : )
@Frozenwar: okeeeej, ale tak brzydko powiem, że mało mnie to interesuje, skoro od lat z ekipą gramy w Talismana i inne tytuły (nie wiem, co mam wymienić, Posiadłość Szaleństwa, Descent, Runebound, Martwa Zima). Niektórym trudno uwierzyć, że mimo ogrywania cięższych tytułów, ludzie mogą mieć ochotę sięgnąć po takiego Talismana czy Catana : )
@grey09: jak mówię,
@CKNorek: To odpowiedź na dobry deal, dobra cena. Czy ja gdzieś powiedziałem, że ludzie nie mogą się przy niej dobrze bawić? Oczywiście, że nie, więc po co te myślenie życzeniowe. Są ludzie, którzy czerpią radość z rzucania bezmyślnie kością i staniem przed wyborem lewo/prawo. Emocje jak na grzybach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EnderWiggin: jest na steamie kompletny Talizman. Ja mam kilka dodatków a co pewien czas rzucają na tydzień darmowo jakiś dodatek. Nawet są nowe jakich nie widziałem nigdy...