Wpis z mikrobloga

@Krupier: Ale teraz też jest uczciwie. Stopy 5.35%. Wibor3M 6,40% i Wibor6M 6,80??%. 3M To co 3 miesiące Ci się aktualizuje, a 6M co 6. I w nich jest wliczona już przewidywana podwyższa stóp procentowych na te x miesięcy.
@Krupier: Codziennie Wibor3M i 6M rośnie o dziesiętne %, bo codziennie zbliżamy się do kolejnej podwyżki stóp. I no 3 Czerwca Stopy będą ciągle 5.25% a wibor3M już z 7,10%, ale 5 Czerwca stopy będą już 6.25%-6,50% a Wibor3M 7.15%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krupier: Ale teraz też jest uczciwie. Stopy 5.35%. Wibor3M 6,40% i Wibor6M 6,80??%. 3M To co 3 miesiące Ci się aktualizuje, a 6M co 6. I w nich jest wliczona już przewidywana podwyższa stóp procentowych na te x miesięcy.

@STEFAN_n00b:

Nie, nie jest uczciwe. Nie interesuje mnie, że banki sobie coś wróżą co będzie za pół roku skoro pieniądze po tym procencie biorą już dziś.

Niech sobie może ustalą wibor
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Magma1: podpisałem umowę z tym wskaznikiem, nie podpisałem zgody na manipulowanie nim i zawyzanie go.

Ile razy wam trzeba tłumaczyć, że tu nie o sam wzrost chodzi?
@Krupier: jak manipulowany? Człowieku, czy ty serio uważasz że przy 12% inflacji banki będą Tobie pożyczać po oprocentowaniu 1%?
Trzeba było się zaznajomić z tym, jak jest ustalany ten wskaźnik.
jak manipulowany?


@Magma1: sztucznie zawyżany i deklarowany na podstawie nieistniejących transakcji.

Człowieku, czy ty serio uważasz że przy 12% inflacji banki będą Tobie pożyczać po oprocentowaniu 1%?


@Magma1: kurczę no, w innych krajach Europy jakoś mogą. Czary jakieś.

Trzeba było się zaznajomić z tym, jak jest ustalany ten wskaźnik.


@Magma1: oczywiście typowe januszowe myślenie - "trzeba było". Tak, tak. Polak ma być ekspertem we wszystkim. Zrobił cię w #!$%@?