Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 161
Korporacja Uber wprowadziła w Australii usługę, której niepowstydziłby się austriacki akwarelista. Kierowcy będą mogli anulować przejazd osobom płci męskiej (usługa anulowania przejazdu osobom płci żeńskiej nie jest dostępna). Według portalu Vibez założonego przez Wirtualną Polskę za pieniądze Google'a, jeżeli niepodoba ci się powyższy pomysł to jesteś płaczącym incelem pic rel. Ten sam portal pisze codziennie o dyskryminacji osób LGBT. Patrząc na hipokryzję, chamstwo i dehumanizację przeciwników, jakie prezentują libki i korpolewactwo, nie dziwię się skąd taka popularność antyglobalistycznego i antykorporacyjnego alt-rightu.

#dyskryminacjamezczyzn #mizoandria #maskulinizm #prawamezczyzn #pieklomezczyzn #korpofaszyzm #bekazlewactwa #uber
F.....e - Korporacja Uber wprowadziła w Australii usługę, której niepowstydziłby się ...

źródło: comment_1652525211DujIua9XA7iEkaerssI6a5.jpg

Pobierz
  • 14
@Fracture: Napiszę jeszcze raz swój komentarz, bo ktoś ten temat poruszył dzisiaj.

A potem ... pay gap ... ciekawe czemu kobiety kierowcy zarabiają mniej odrzucając powiedzmy 50% kursów XD

Non binary (bo według drugiego materiału który widziałem na ten temat też mają mieć tą opcję którą mają kobiety) to jest coś co dla mnie jest fenomenem, ale zawsze będzie niszą. Możesz zidentyfikować się jako kobieta i używać zaimków on/jego. Dzięki temu
CyfrowyD - @Fracture: Napiszę jeszcze raz swój komentarz, bo ktoś ten temat poruszył ...
Kierowcy będą mogli anulować przejazd osobom płci męskiej


@Fracture: did they just assume my gender? ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Nie no kurna serio, skąd taki kierowca ubera wie jaką mam płeć? I skoro są tacy postępowi i wiedzą o osobach niebinarnych to powinni też wiedzieć o gender fluid, to że z imienia, mordy czy płci biologicznej wyglądam na faceta to wcale nie