Wpis z mikrobloga

Dostałem afobam (alprazo coś tam to substancja czynna) na silny lęk od psychiatry, czy jak łyknę jedną tabletkę to będę się czuł odurzony? Bo niekoniecznie chcę być odurzony ale lęk jest czasem tak silny że nie mam wyjścia. Narazie jeszcze nie wykupiłem recepty bo trochę się cykam (w końcu mam lęki).

#depresja #leki #benzodiazepiny a również wiem że będą wiedzieć na #narkotykizawszespoko bo niektórzy to walą dla rekreacji.
  • 52
@Pozdzierany_Gumolit: jesli wezmiesz benzo (afobam i reszta z tej grupy) w sytuacji gdy nie jestes zestresowany to nie poczujesz nic, najwyzej sennosc. Natomiast jesli jestes w stresie to nawet mała dawka ukoi Ci nerwy bardzo dobrze. Z tym trzeba uwazac bo bardzo łatwo i szybko idzie sie uzaleznic psychicznie a potem fizycznie.

Co do pytania czy po jednej tabsie a pewnie masz je w dawce 0,25mg albo 0,5,mg poczujesz coś to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pozdzierany_Gumolit: im mniejsza dawka tym mniej poczujesz - co jest dość oczywiste

Przy 1 braniu benzo możesz czuć się dziwnie spokojny, trochę śpiący i delikatnie zamulony - tak przez pierwsze nie wiem, może 3 dni chociaż jeśli jest to 0.25mg to nie powinno się nic dziać

Generalnie to nie jest do brania długotrwałego ale jeśli masz lęki to na pewno pomoże
@Pozdzierany_Gumolit: i słusznie mówił. Bierz to jak najrzadziej, jesli juz kompletnie sobie nie radzisz z lękiem. Taka rada od goscia co to zaczynal brac raz na jakis czas (wlasnie w ciezkich chwilach) potem coraz czesciej, potem kazdego dnia w pracy zeby wytrzymac, az w koncu kapnąłem sie ze jestem #!$%@? w to i musiałem schodzic z dawki w szpitalu. Ostrożnie. Co nie znaczy, że benzo jest złem. Nie jest, jak kazda
@youmpjet: Mam właściwie podobny problem co OP, został przepisany mi lek Cital to jest benzo? Mówiłem psychiatrze, że boje się brać bo nigdy nie brałem ale mówił, że teraz są takie leki, że nic mi się nie stanie itp.
Będę się po tym czuć normalnie?