Wpis z mikrobloga

@BBananowy:

Wydźwięk może mojego posta jest nie taki jak powinien, bo dla emocji w tym sezonie lepiej, żeby Raków wygrał i się decydowało wszystko w następnej kolejce. No ale baardzo słaby ten mecz w wykonaniu Rakowa i nawet te osłabienia niewiele usprawiedliwiają, no bo ludzie kochani, rywalem jest tylko Zagłębie
@aut91: Twoja Jagiellonia również nie jest zbyt dobra, a rakow przegrał w Białymstoku 3:0. Wiesz co łączy te dwa mecze z perspektywy Rakowa? #!$%@? skład. Lech ma większa głębię i lepszych zawodnikow, dlatego zdobędzie Mistrzostwo Polski i chwała im za to. My nie mamy się czego wstydzić, jeśli będzie wicemistrzostwo to w Częstochowie nikt plakal nie będzie :)
@szczypczalke:

Ale ja nie mówię, że nie. Raków bardzo fajnie budowana drużyna, krok po kroku, nawiązałem tylko do niektórych komentarzy, którzy się pod adresem Lecha dziś napinali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi jest całkowicie obojętnie kto zostanie mistrzem, wolałbym żeby się to decydowało do ostatnich minut, więc życzę w tym meczu wygranej. No i może jakiegoś napastnika na nowy sezon
@aut91: No ja tez liczę na to ze coś tam wcisną. Ale niestety coś się zepsuło i już nas nie słychać. Wg mnie kluczowym jest brak bardzo niedocenianego Ledermana, Sorescu tez już zaczal fajnie śmigać na skrzydle. Niewulis tez szef bez którego defensywa nie wyglada tak samo. Z tym składem który obecnie jest na boisku to górna ósemka to max. A Gwilia to w ogole jakieś nieporozumienie, ja bym go za
@BBananowy:

W ogóle kiedyś bym nie pomyślał o Niewulisie jako o piłkarzu na poziome ESA, u nas się jako młody chłopak odbił. Ale może właśnie dlatego teraz jest na tym poziomie, bo się ograł w odpowiednim czasie
@gaertan: Oj zdecydowanie. Pełna zgoda. I tak trzeba przyznać ze robimy drugi rok z rzędu wynik ponad stan. Ale jeśli mamy się utrzymać na tym poziomie to tak jak mówisz, bez konkretnej ławki nie ma na to szans