Wpis z mikrobloga

Mirki,
Polećcie jakiś #rower

Do jazdy na co dzień po mieście, czasem jakichś szutrach i raz na rok na wyprawę 3 dniową.
Najważniejszy wymóg to żeby było wygodnie dla dużego chłopa 2m/100kg pewnie + ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Budżet do 4.5k,

Kompletnie nie jestem w temacie i im więcej czytam tym bardziej się czuje jak w paście o latarce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie oczekuje fajerwerków ani super małej masy, tak na teraz mi wychodzi ze canyon 5 chyba byłby spoko ale no nie wiem, może jakiś Rock rider z decathlonu też się nada?
  • 5
@krabczy: kup sobie jakiś porządny rower trekkingowy - wygoda w mieście i dobra trakcja w lasach/polach, do tego fabrycznie zamontowany bagażnik i błotniki, oświetlenie zasilane z piasty

spokojnie można znaleźć taki sprzęt za ok. 3kPLN (np. Unibike Voyager albo taniej (Unibike Vision, którego ja mam i polecam)

a resztę budżetu polecam "zainwestować" w sprzęt - np. sakwy, multitool, licznik, ciuchy, jakiś namiot + hamak :)
@janek_: Też myślałem o trekingu ale one według mnie wyglądają strasznie "dziadkowo", przez co wydaje mi się bede miał mniejszą chęć do jazdy. Na wyprawy to pewnie super ale takie wyjazdy to będą raz w roku więc myślę że ogarnę to na góralu

Tym bardziej że do tego giant co pisał wyżej mirek też można bez problemu zamontować bagażnik