Wpis z mikrobloga

Nikt w tych czasach nie zmusza nikogo do bycia z jakimś przygłupem, przemocowcem, pijakiem itp.

Jeśli kobieta cierpi w takim związku, to jest to jej wina, bo to ona sobie takiego chłopa wybrala.

Niech idzie na terapię jakaś, to może jej pani psycholog pomoże nie ładować się w bagna z patusami.

@Opportunist

#psychologia
#zwiazki
#niebieskiepaski
#rozowepaski
Pobierz T.....d - Nikt w tych czasach nie zmusza nikogo do bycia z jakimś przygłupem, przemoc...
źródło: comment_16525987741vFz2zHobojkGTVOsTgBbg.jpg
  • 42
@TheGreenBastard: Dzięki :) Żal mi tego pół roku ale to pokazuje jak bardzo usilnie zakłamuję rzeczywistość skoro pół roku do niej chodziłam wiedząc, że czuje się tylko gorzej (ludzie mówią, że tak ma być na terapii na początku i żeby to przetrzymać)
@TheGreenBastard: To jak facet mnie nie bije, nie jest alkoholikiem (chociaż zdarza mu się wyjść na imprezę i nie ma go przez 10h), głupi chyba nie jest bo pracuje w IT to może mnie nie szanować i krzywdzić czy taki tylko może kochać i na rękach nosić? Bo bardzo generalizujesz.
To jak facet mnie nie bije, nie jest alkoholikiem (chociaż zdarza mu się wyjść na imprezę i nie ma go przez 10h), głupi chyba nie jest bo pracuje w IT to może mnie nie szanować i krzywdzić czy taki tylko może kochać i na rękach nosić? Bo bardzo generalizujesz.


@Opportunist: Nic nie generalizuje, już nie atakuj na siłe.