Wpis z mikrobloga

To przynajmniej teraz ma sens walka Wardegi z Nitrem :D Ale obawiam sie, ze Nitro z Wardega by przegral chociaz to moze byc zajebiste freakowe widowisko. Potem jedynym mozliwym przeciwnikiem dla nich to chyba Olejnik xD
Ciekawe co sie stalo z psychika Nitro przy wyjsciu. Widac, ze tam na wejsciu juz bylo zle a w ringu po prostu spieniał i nawet nie dostal porządnie tylko sam się kładł xd Moze te kopniaki go ogluszyly i przez to sie tak wystraszyl.
#famemma #nitro #nitrozyniak #thenitrozyniak #wardega #wataha
  • 9
@corryand zobacz sobie na jego odcinek w dniu gali. Od rana był przybity, po prostu liczył się z porażką i myślę że te przyszłe 0:2 go dobiło. Oczywiście trzeba spojrzeć z drugiej strony że paląc pety do pierwszej walki sytuacji sobie nie poprawił. I widać że na tym etapie nie nadaje się do tego sportu.
@lubiep: no uwazam tez ze za mala przerwa miedzy tymi 2 walkami byla by rzeczywiscie moc cos poprawic i sie nauczyc od czasu 1 walki. Licze, ze sie wezmie za siebie i pod wzgledem fizycznym i zywieniowym i za pare mies czy pol roku zobaczymy jego bitke z Wardega
@corryand: Mi się wydaje, że Xayoo miał dużo lepsze warunki fizycznie i Nitro ani teraz, ani w przyszłości nie miałby z nim szans i to nie jego wina. Xayoo to po prostu inna kategoria. Błędem Nitro było kiepskie podejście do pierwszej walki z Unboxem. Tragiczna kondycja i Unbox zaskoczył go nagłym i intensywnym atakiem od pierwszych sekund. Nitro zapewne liczył bardziej na techniczną walkę. Unbox to powinna być formalność i walka
@kotwbutach33: tak ja tutaj mam na mysli, ze jakby realnie sie wzial za siebie i trenowal z pol roku czy rok oraz jadl zdrowo i nie jaral nic to mialby szanse takiego goacia pokroju Unboxalla spokojnie pokonac. Na wszystko trzeba czasu i ogromu wlozonej pracy