Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki
Szukam jakiejś miejscówy na wieczorny/nocny romantyczny #spacer z druga połówką w #poznan. Będę na weekend u drugiej połowy i chce trochę zaskoczyć znajomością Poznania, a nie bywam tam często w sumie poza stadionem #lechpoznan. Ostatnio pytałem Was o Pizze, a po jedzeniu trzeba się przejść i spalić kalorie. Może być centrum, może być trocha dalej autko jest wiec można dojechać
  • 21
@HANTEK2: nie jestem z Poznania to skąd mam wiedzieć gdzie macie jakies fajne romantyczne miejsce do pospacerowania. Nie chce jej zabrać do pierwszego lepszego parki gdzie można w pysk wyłapać czy przejść się główna ulica miasta. Chciałbym zaskoczyć :)
@GumaMambaPl: google maps, zdiecia, trip advisor, wszelkiej masci blogi poradniki na necie. Informacja turystyczna. Nie (°°
Zamiast samemu ogarnac to a wie ktos? Przeciez tak bezradnosc to wstyd.

Jeszcze bym zrozumial jak bys sie pytal o naprawe kompa albo auta bo sie nie znasz. I nauczys sie tego 5 minut nie da. To o co pytasz masz w zasiegu reki.
@HANTEK2: nie wszystko na żywo zawsze wyglada tak jak w ulotkach, katalogach poradnikach.

Poza tym po to jest społeczność, aby rozmawiać dopytywać. Może jakiś „tubylec” ma miejscówkę, której nie znajdziesz w internecie a będzie chciał się z nią podzielić
@GumaMambaPl: Cytadela się do tego nada. Mozesz poopowiadać historie związane z historia samego parku (kiedyś nazywał się: Park-Pomnik Braterstwa Broni i Przyjaźni Polsko-Radzieckiej ;) ), plus jest tam wiele obiektów, które są ciekawe. Możesz błysnąć znajomością fortyfikacji (opowiadając czym jest Rawelin jak będziecie przechodzić obok jego pozostałości), opowiedziec historię Pomnika Bohaterów, amfiteatru, opowiedzieć o specyficznej rzeźbie p. Abakanowicz, o Dzwonie Przyjaźni, wolnostojacych czołgach, rosarium czy różnego rodzaju rzeźbach w stylu Don
@Ejber87: :D
Schlebiające, ale mocno przesadne. Mam niestety za małą pamięc do takich rzeczy aby mieć mega wiedzę. Po prostu odnośnie parku cytadela czy Jeżyc sobie tę wiedzę częściej odświeżałem, stąd tak mogłem więcej napisać szybko. Ale faktycznie bardzo często w różnych okolicznosciach odpalam telefon i na wiki sprawdzam rzeczy, które właśnie zobaczyłem albo usłyszałem w rozmowie.
A jako że cytadela to moje absolutnie ulubione miejsce spacerowe w Poznaniu, które ma
@voliereen: Wiesz, jak zobaczyłem powiadomienie akurat od Ciebie akurat w tym wątku to miałem wielkie mentalne AUĆ - bo właśnie niegłupi* facet przyznaje się, że lubi całą dzielnicę bo dzięki niej przespał się z jakąś dziewczyną :x

Wiem, nie do końca tak to brzmiało co napisałem, ale za odruchowe przestraszenie się nie odpowiadam :x

* mam nadzieję co do Twojej opinii ;)