Wpis z mikrobloga

Mirki, różowa chce jechać na opener. Spotykamy się 5 miesięcy wszystko fajnie się układa i akurat dziś z luźnej gadki wyszło że chce jechać na opener na początku lipca. Pomijając to że się martwię bo to całkiem daleko z Warszawy czy jej się nic nie stanie mimo że chce jechać z koleżankami to po prostu jakoś niekomfortowo się z tym czuje. Boję się żeby jej się nic nie stało ale też po prostu jestem zazdrosny. Nie mówiłem jej o tym ale ogólnie mam duży problem z zaufaniem do drugiej połówki, taki jestem ale też ma na to wpływ mój poprzedni związek w którym parę razy przyłapałem na kłamstwie poprzednia dziewczynę. Z jednej strony nie chciałbym jej ograniczać w żaden sposób bo sam bym nie chciał byc ograniczony np na jakiś wypad z ziomkami. Jednak cholernie męczy mnie myśl że np może do niej podbijać jakiś inny gość czy nawet z kimś innym może tańczyć. Domyślam się że moje myślenie jest trochę #!$%@? bo to porządna dziewczyna i ma trochę oleju w głowie ale mimo to #!$%@? tego się boję. Co powinienem zrobić? Może jakieś porady bardziej doświadczonych związkowo Mirków.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 19
@vorio: już widzę na sobie ten wzrok koleżanek haha nie no taka opcja to raczej odpada. Tak się wpraszać na wyjazd to średnio zresztą ja nie jestem taki koncertowy i moja dusza Janusza nie pozwala mi #!$%@? 500 polskich złociszy na jakieś koncerty gwiazd popu
@solo_living_yolo: No co zrobisz - nic nie zrobisz. Jak op sie martwi to niech op jedzie ale jak mowie - jak sie ma puscic to sie pusci, jak sie nie chce puscic to sie nie pusci - ot cala logika.

Sa takie co na imprezie gdzie jest ich facet pojda komus #!$%@? kielbase a sa i takie co jak facet jedzie za granice to siedza w celibacie dzielnie i nie maja
@Kemooot123 przede wszystkim, skoro mowisz, że to dobra i ogarnięta dziewczyna to z nią porozmawiaj. Powiedz, że się martwisz, itd. Rozmowa jest bardzo istotna w zwiazkach, a nie, że nie mowisz jej o swoich problemach, a potem dziwisz się że coś się zepsuło.
@Kemooot123:
Nie wynika czy jesteście w związku czy nie po tych 5 miesiącach. Czy deklarowaliście się jako para Bo spotykać się można i 3 lata bez związku jak jakiś cuck

Jak nie jesteście w związku to miej wywalone, jeśli jesteście to nie powinna jechać bez Ciebie dlatego by samej po alko niczego nie odpi@lić albo za namową miłościwych koleżanek bo po to jesteście w związku jeśli już żeby na samych siebie