Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: o, witam autora pasty

I only play true ethical SSF hardcore. I delete every meta unique I find because it is unethical to keep it. When my character dies, I delete every item in every stash tab because it's not true ethical SSF hardcore otherwise. I Vorici break every six-link I land because it is unrealistic to ever six-link an item in true ethical SSF hardcore. I skip the Labyrinth
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wicherq: @wszystkie_loginy_zajete: @skTom: ale was to boli ze gracie w najlatwiejszy game mode i ktos wam to wypomni xD

Chyba uderzylem w kompleksy haha

A ja kisne z tych postow:
Jaka cena XYZ
Koncze grac bo #!$%@? i nie sprawdziłem itemkow (to filtr #!$%@? xD ja bezmyslnie klikam)
Podniecanie sie rsndomowym lootem xd
@wicherq: a na #!$%@? komu polskie znaki? jak bylem w podstawowce to juz wiedzialem logicznie ze polski jezyk to gowno i gramatyka nie ma sensu. Nie bede komentowac, bo wiem ze was tylko boli i chcieles sie dosrac do byle czego. Ale czlowiek ktory nigdy nie zastanawial sie nad tym czy takie rzeczy maja sens i tak nie ma nic do powiedzenia w tym temacie :)

ale piecze xDDD
@PiersKurczaka: no tak, dlatego nie ekscytujcie sie tym, ze gracie w easy mode. Pogódzcie sie z prawda i przestancie plakac bo wam boli ze ja zdradzilem.

Tak samo wiekszosci graczy w lola polecam granie na boty, bo nie zauwaza roznicy, a po co marnowac czas na pvp, skoro sa slabi.

hc nie ma sensu, nie bez kompa co ma stabilne 200-300 fps i neta. A nawet jesli to w koncu zacznie
@NewBlueSky: jeśli mam wybór pomiędzy spędzeniem dzięsiątek godzin na farmieniu danego unikatu bez pewności jego dropu, a kupnem tego przedmiotu za 1c, to wybór jest jasny. Trade to dla mnie jedynie przydatny dodatek, nigdy nie zajmowałem się flipowaniem, większość itemów lubię zresztą samodzielnie craftować.

Zreszą, skoro już jedziemy personalnie, to czemu ja właściwie dyskutuję ze stałym bywalcem tagu famemma aka gloryfikowanej patologii.
@NewBlueSky: Ale ja nie mówię, że trade to nie jest easy mode xD Oczywiście, że jest. Ja się tylko śmieję z ciebie, że się śmiejesz z tych, którzy wolą tak grać xD Traktujesz grę, jakby to były jakieś mistrzostwa świata, a to jest rozrywka i w ostatecznym rozrachunku nic nie ma znaczenia i nikt nie będzie dawać #!$%@? o to, jak bardzo pro jesteś, bo potrafisz zabić mavenkę na ssf po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiersKurczaka: smieje sie z typowych graczy trade league. Wymienilem przyklady co mnie smieszy, a co nie. Rozumiem tez ze trade league to sa ligi gdzie ludzie ucza sie grac.

Nie wiem co jest ekscytujace w nolifieniu i zabijaniu maven w 2 dni. Zaletą ssf jest taka ze ja nie musze w ciagu 2 dni miec late game i flipowac/"wytwarzac" itemki grajac po 10-20h dziennie aby zarabiac hajs, bo jsk sie spóźnię
@NewBlueSky: Czemu jesteś taki toksyczny xD "Robicie coś inaczej niż ja, więc beka z was" xD Beka z ciebie, chłopie.


@PiersKurczaka: czemu tak bardzo opierasz sie faktom. Logika jest prosta xD Czytanie ze zrozumieniem nie boli xD Juz wam pisze wprost z czego sie smieje, a i tak wykrecisz jakiegos chochoła xDD

czemu ja odpisuje, zielonka to pewnie troll
@arsky: a co na tym profilu jest. Bedziecie mogli zobaczyc, ze nie jestem tym magicznym "try hardem" tylko normalnym graczy ktory co nieco wie. I zmienicie nieudana strategie, bo wasze zakrzywianie rzeczywistosci sie nie udalo? XD
@NewBlueSky: Beka z twojej beki, chłopie xD

Ja np. gram, żeby zgarniać mtx za challenge i nie wyobrażam sobie wbijać tego na SSF xD

Poza tym miej świadomość, że dla tych, co grają SSFHC, to TY jesteś cienki bolek i to ONI będą mieć bekę z CIEBIE, że grasz na zwykłym SSF jak jakiś lamus na easy mode xD