Wpis z mikrobloga

@ElLama: to co masz, a to co sie dzieje teraz z cenami, po fali uchodzców + wzroście rat kredytów to są dwie różne rzeczy. Ja w Krakowie mieszkanie które pół roku temu bym wynajmował za 2000 + media, wynajmuje za 2800-3000 + media, bo inaczej właścicele dopłacają do interesu. I niestety tak jest teraz coraz częściej w nowym budownictwie, gdy ktoś kupował w 2019-2022 mieszkanie pod inwesta
@KromkaMistrz: Ja jeszcze w 2021 płaciłem 2000, teraz mi przez te raty podnieśli o 300, więc obeszli się ze mną łagodnie xD

Całe szczęście, że się urodziłem w czepku, to zaraz za pół darmo będę wynajmował większe mieszkanie w lepszej lokalizacji i jeszcze z ogródkiem xD Co prawda tylko na 3-4 lata, ale zawsze coś
@n3sta: Już nie te czasy. Lublin to słaby przykład bo nieruchy na wynajem były jednymi z droższych jeśli porównać do wielkości miasta. To dlatego że lublin otacza dużo wsi ze wschodu, skąd ludzie migrują. Osobiście mieszkam w pokoju 2os za 300+opłaty za osobe, całe mieszkanie 52m2 kosztuje 1300zł, ale to jest promocja, ba, nawet 2x większa cena to byłaby już promocja. Łódź ma tańsze neiruchy niż LBN