Wpis z mikrobloga

Update w sprawie aparatu RTG. Była rozmowa dotycząca zakupu i sprowadzenia. Szpital zmienił zdanie. Kontaktowali się z ministerstwem, że mają opcję sprowadzenia aparatu z Polski, ale są trudności z legalizacją z powodu lampy (elementy radioaktywne). Doszliśmy do porozumienia, że szpital znajdzie i zakupi wyposażenie do kwoty 200 tys. UAH (~30 tys zł), a ja to opłacę i otrzymam potwierdzenia zakupu oraz zdjęcia wyposażenia już w szpitalu

stary wpis: https://www.wykop.pl/wpis/65521629/udalo-sie-osiagnac-cel-zrzutki-w-szpitalu-na-wszel/

#europa #rosja #wojna #ukraina #aryoconcent #donbaswar
  • 6
Gdyby ktoś zastanawiał się, dlaczego są zmiany planów, to odpowiadam. Ani ja, ani Igor, ani nawet sam szpital nie znamy procedur. To mała miejscowość. Zbiórka była rozpoczęta spontanicznie z potrzeby wsparcia i ogromnych braków w szpitalu, który nagle musi przyjmować więcej pacjentów niż zwykle.
Ale kwestia czasu aż trafią tam gdzie miały ()
@wykup: Tak powiedzieli. Jeśli za bardzo będą ciągnąć czas to wyślę pieniądze na pomoc dla armii lub znajdę inny szpital, który potrzebuje wsparcia ¯\_(ツ)_/¯ Przecież nie będę uszczęśliwiał na siłę. Sami prosili o pomoc, więc pomagam, ale burdel w papierach to już nie moja sprawa

Nie chcę siać defetyzmu i negatywnego nastawienia, ale trzymanie pieniędzy które nie należą do mnie trochę mnie stresuje
@Aryo: Rozumiem, ale to ze strony szpitala/ministerstwa wygląda słabo. A gdyby się okazało, że mogą zakupić od ichniejszego"akredytowanego pośrednika" bez żadnego problemu, to już w ogóle byłby żal.